Informacje prasowe

PR Manager Jarosław Szubrycht
tel. +48 12 646 20 39
 • Środa, 13 czerwca
  Dorota Kotas laureatką konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”.

  „Mały czarny tekst z cukrem, mlekiem i ogórkiem, czyli: ludzie są najgorsi” Doroty Kotas, opublikowany w „Nowych Peryferiach”, zyskał największe uznanie jurorów pierwszej edycji konkursu „Człowiek z pasją – Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”.

 • Piątek, 8 czerwca
  Ewelina Karpińska-Morek z Polsko-Niemiecką Nagrodą Dziennikarską

  Dziennikarka Interii zdobyła Polsko-Niemiecką Nagrodę Dziennikarską im. Tadeusza Mazowieckiego. Uhonorowany materiał to reportaż "Z niej już jest Niemka", który powstał w ramach wspólnego projektu Interii oraz redakcji polskiej Deutsche Welle – "Zrabowane dzieci – Geraubte Kinder".

 • Piątek, 25 maja
  Informacja o wprowadzeniu RODO

  Szanowni Państwo, nazywam się Paweł Chwaleba i jestem Członkiem Zarządu Interii, odpowiedzialnym m.in. za bezpieczeństwo portalu oraz jego użytkowników. Chciałbym poprosić o kilka chwil Waszej uwagi, by opowiedzieć o zmianach, które będą nas wszystkich obowiązywać od 25 maja br. i które właśnie Wasze bezpieczeństwo mają na uwadze.

 • Poniedziałek, 21 maja
  Dziennikarka Interii nagrodzona w kategorii Dziennikarz Specjalistyczny

  W sobotę w Krakowie odbyła się XV gala Nagrody Dziennikarzy Małopolski. Wśród laureatów znalazła się dziennikarka Interii Monika Szubrycht. Została doceniona w kategorii Dziennikarz Specjalistyczny, za cykl tekstów o demencji „Babciu! Dziadku! Jesteśmy z Wami!”.

 • Poniedziałek, 21 maja
  Ruszyło głosowanie w trzeciej edycji plebiscytu motoryzacyjnego MotoAs Interii

  MotoAs Interii to plebiscyt, w którym najważniejsze jest zdanie kierowców i pasażerów, oceniających pojazdy w dziewięciu kategoriach. Do trzeciej edycji konkursu zgłoszono ponad sto modeli 24 marek.