Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 2 listopada
  Paweł Czuryło zastępcą redaktora naczelnego Interii

  Paweł Czuryło, dotąd związany z Gremi Business Communication, przechodzi do Grupy Interia.pl. Objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego portalu.

 • Poniedziałek, 26 października
  Fundacja DKMS i Interia razem szukają potencjalnych dawców szpiku

  „Krwinek i jego wielka misja ratunkowa”, bajka dla małych i dużych, czytana przez Piotra Adamczyka, jest głównym elementem akcji Interii i Fundacji DKMS Polska propagującej ideę dawstwa szpiku. To wokół historii o dzielnym Krwinku przygotowana została kampania mającą na celu pozyskanie nowych potencjalnych dawców szpiku.

 • Wtorek, 13 października
  Plebiscyt Stylowy Kosmetyk 2015

  Już po raz piąty redakcja STYL.pl organizuje plebiscyt na Stylowy Kosmetyk. Zwycięzców głosowania wybierają użytkowniczki portalu spośród zgłoszonych produktów.

 • Środa, 7 października
  Okazjum.pl w portfolio Grupy Interia.pl

  Spółka Okazjum sp. z o.o., prowadząca największy serwis z ofertami sieci handlowych, zmieniła właściciela. Grupa Interia.pl, która odkupiła serwis od jego założycieli oraz od funduszu należącego do SpeedUp Venture Capital Group, posiada już serwis Promoceny.pl (kupiony kilka dni temu) oraz Promocyjni.pl., po zakupie Okazjum.pl została zdecydowanym liderem segmentu gazetek handlowych online.

 • Środa, 30 września
  Grupa Interia.pl przejmuje serwis Promoceny.pl

  Serwis Promoceny.pl, prezentujący gazetki sieci handlowych, został przejęty przez Grupę Interia.pl.