Informacje prasowe

 • Czwartek, 16 października
  Rafał Ziemkiewicz wraca z felietonami do Interii

  Po krótkiej przerwie Rafał Ziemkiewicz wraca ze stałymi felietonami do Interii. Cieszącą się popularnością w portalu autorską rubrykę Ziemkiewicz prowadził od 2005 r., będąc jednym z kilku dziennikarzy, zaangażowanych w oryginalny opiniotwórczy projekt serwisu Fakty. Pierwszy po krótkiej przerwie nowy felieton Ziemkiewicza pojawi się na stronach portalu już w najbliższy piątek, 17 października.

 • Środa, 8 października
  Strona główna Interii najszybciej ładującą się stroną wśród portali

  Jak podał serwis hostersi.pl nowa strona główna portalu Interia jest jedną z najszybciej ładujących się stron głównych pośród polskich portali horyzontalnych. W rankingu najszybciej działających serwisów internetowych w Polsce znalazły się również Wikipedia.org, Facebook.com, Gratka. Natomiast nowa strona Wirtualnej Polski zanotowała najgorsze, ostatnie miejsce.

 • Poniedziałek, 6 października
  Interia prowadzi kampanię tematyczną w mediach

  W poniedziałek, 6 października br. w polskich mediach będzie można zobaczyć kolejną odsłonę kampanii reklamowej Interii, związanej z ogłoszonym niedawno rebrandingiem portalu. Tym razem Interia stawia na zaprezentowanie treści, które użytkownicy mogą znaleźć w kluczowych serwisach portalu. Kampania obejmie prasę, radio oraz internet. Za kreację i dobór mediów odpowiada dział marketingu Interii.

 • Piątek, 26 września
  Jesienna kampania reklamowa odmienionej Interii

  Interia rozpoczyna zasięgową kampanię reklamową, której celem jest zaprezentowanie nowej identyfikacji wizualnej oraz uruchomionej na początku września nowej strony głównej portalu. Portal stawia na wzmocnienie swojego wizerunku jako źródła codziennych informacji. Kreację do kampanii przygotowała krakowska agencja Eternal Monkeys przy współpracy z działem marketingu firmy. Udźwiękowieniem spotu zajęło się krakowskie studio RS Media.

 • Poniedziałek, 22 września
  Top Model Internetu – głosowanie czas zacząć!

  Zakończył się etap przyjmowania zgłoszeń do ogólnopolskiego plebiscytu Top Model Internetu, organizowanego przez portal Interia, serwis MaxModels.pl oraz telewizję TVN. Spośród kilkuset zgłoszeń jury konkursowe wyłoniło 50. modelek i modeli, którzy przez pięć kolejnych tygodni będą walczyć o głosy internautów i udział w finałowym odcinku programu Top Model. Osoby głosujące w konkursie mogą wygrać nagrody ufundowane przez firmy: Wella, Apart oraz Max Factor – partnerów akcji.