Informacje prasowe

 • Wtorek, 2 czerwca
  MaxModels pomaga spełniać marzenia

  Polski projektant Łukasz Jemioł wybrał nowe twarze do kampanii swojej kolekcji. Jednym z laureatów castingu został Marcin Jaroszyński ze Szczecina, który na spotkanie ze stylistą został zaproszony dzięki zwycięstwu w konkursie MaxModels. Laureat otrzymał także kontrakt z paryską agencją modeli i modelek.

 • Poniedziałek, 1 czerwca
  Dzień dziecka w Interii ze Stowarzyszeniem Wiosna

  Współpraca Interii ze Stowarzyszeniem Wiosna trwa od kilkunastu miesięcy, tym razem podopieczni organizacji mieli okazję odwiedzić siedzibę portalu, poznać pracę redakcji oraz… zająć fotel prezesa firmy.

 • Czwartek, 21 maja
  Program stażowy w Interii

  Ruszyła rekrutacja do programu stażowego w Interii. Przez trzy miesiące – od lipca do września, studenci będą mogli wziąć udział w płatnym programie, który umożliwi im poznanie zasad pracy w poszczególnych działach firmy.

 • Środa, 20 maja
  Wyborcze odliczanie w Interii

  Ostatnie dni kampanii prezydenckiej w Interii to szereg felietonów i dyskusji nt. kampanii wyborczej i kandydatów do urzędu. Przez cały okres aktywności polityków relacjonowane były w serwisie www.czasdebaty.pl.

 • Piątek, 15 maja
  Interia wzmacnia miejsce na podium

  Wg najnowszego badania Megapanel (marzec 2015 r.), Grupa Interia.pl liczy 12,6 mln użytkowników (real users) oraz 1,04 mld odsłon krajowych niemobilnych. Bardzo dobry wynik osiągnęła domena interia.pl, która wzrosła o prawie 13% real users.