Informacje prasowe

 • Środa, 14 stycznia
  Interia współpracuje ze Scoopshot.com

  Interia nawiązała współpracę z jedną z najpopularniejszych na świecie internetowych agencji fotograficznych – Scoopshot.com. Dzięki współpracy użytkownicy serwisu otrzymują wynagrodzenie za zdjęcia opublikowane w portalu. To pierwsza stała umowa dużego polskiego wydawcy internetowego z dostawcą oferującym zdjęcia użytkowników urządzeń mobilnych.

 • Środa, 14 stycznia
  Interia i RMF FM ogłaszają plebiscyt na „Sportowca 2014 Roku”

  Polscy mistrzowie walczą o tytuł „Sportowca 2014 Roku” w plebiscycie portalu Interia i radia RMF FM. Znane osobistości polskiego sportu typują swoich faworytów. Stoch? Wlazły? Włodarczyk? Kto zostanie Sportowcem Roku – zdecydują internauci i słuchacze biorący udział w głosowaniu, które potrwa do 19 stycznia 2015 roku. Dla głosujących przygotowano nagrody.

 • Wtorek, 13 stycznia
  Internauci wybrali najważniejsze wydarzenia 2014 roku

  Historyczne zwycięstwo siatkarzy i kanonizacja Jana Pawła II to najważniejsze wydarzenia 2014 roku w opinii użytkowników portalu Interia.pl. Głosowanie przeprowadzono na przełomie 2014 i 2015 roku przy wykorzystaniu specjalnej strony plebiscytowej - www.podsumowanieroku.pl.

 • Środa, 17 grudnia
  Interia wdraża wersję beta nowej poczty

  Interia rozpoczęła wdrożenie nowej wersji interfejsu pocztowego. Odmieniony webmail został zaprojektowany zgodnie z aktualnymi trendami w projektowaniu systemów pocztowych, z dużą dbałością o szczegóły i efekt wizualny, a przede wszystkim wprowadza wiele nowych, przyjaznych użytkownikowi rozwiązań, które ułatwiają i przyśpieszają codzienną komunikację.

 • Wtorek, 16 grudnia
  Kampania Semahead wśród laureatów Webstarfestival 2014

  Kampania Szlachetnej Paczki, którą w sferze działań online wspierała agencja Semahead, znalazła się w gronie laureatów konkursu Webstarfestival 2014 i otrzymała nagrodę w kategorii "Webstar Creative: Zintegrowana kampania marketingowa". Projekt został najwyżej oceniony pośród wszystkich prac w grupie, otrzymując tytuł "Grand Webstar Creative" - dla najlepszych kampanii i kreacji w internecie.