Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 30 marca
  Muzyka.interia.pl w nowej odsłonie

  Responsywność, przyjazny dla użytkownika wygląd artykułu oraz nowe galerie - to najważniejsze zmiany w serwisie muzyka.interia.pl.

 • Poniedziałek, 2 marca
  Użytkownicy Interii i RMF wybierają najpopularniejszy klub piłkarski

  Interia i RMF zapraszają wszystkich kibiców do stworzenie mapy popularności klubów piłkarskich. Głosowanie na ulubioną drużynę odbywa się poprzez ankietę umieszczoną na stronie www.mapakibicow.pl oraz w serwisie sport.interia.pl.

 • Czwartek, 19 lutego
  Interia prezentuje nową ofertą hostingową – Strefa.pl

  Strefa.pl oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne i rozbudowane pakiety usług dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.

 • Środa, 11 lutego
  15-ste urodziny Interii

  Na przestrzeni lat, portal zmieniał się wielokrotnie, zarówno w zakresie identyfikacji wizualnej jak i oferty dla internautów. Obecnie Interia jest trzecim portalem w Polsce, a swoje 15-lecie świętuje już z nowym logo, stroną główną, a także akcją specjalną dla użytkowników.

 • Środa, 4 lutego
  Dziki język w dzikim kraju

  Użytkownicy Interii wybierają najbardziej dziką wypowiedź polityka ad 2014. Spośród wszystkich propozycji oryginalnych i szokujących komentarzy wybrańców narodu, internauci wskażą ten najbardziej zapadający w pamięć. Wśród biorących udział w zabawie rozlosowane zostaną nagrody.