Informacje prasowe

 • Środa, 13 sierpnia
  Kulinarna playlista tylko w serwisie Smaker.pl

  Smaker.pl – jeden z najpopularniejszych serwisów kulinarnych w Polsce, do tej pory znany z bogatej bazy przepisów użytkowników i artykułów redakcyjnych na temat zdrowego odżywiania oraz stylu życia – wprowadza zupełnie nową funkcjonalność. Teraz będzie w nim można znaleźć także filmy kulinarne vlogerów znanych z YouTube.com. To pierwsza taka funkcjonalność wśród serwisów z kategorii „kuchnia i gotowanie”.

 • Środa, 13 sierpnia
  Pogoda.Interia.pl – najpopularniejszy serwis pogodowy mobile

  Pogoda.interia.pl jest najpopularniejszym serwisem pogodowym w Polsce wśród użytkowników mobilnych - tak wynika z najnowszego rankingu stron internetowych, przygotowanego w ramach badania Megapanel/PBI Gemius.

 • Czwartek, 31 lipca
  „70 sekund ciszy” w Interii

  Interia przyłącza się do ogólnopolskiej akcji „70 sekund ciszy na 70-lecie powstania”, której celem jest uczczenie pamięci bohaterów powstania warszawskiego z 1944 roku. Dodatkowo w serwisie Nowahistoria.interia.pl opublikowany zostanie cykl pogłębionych artykułów o walkach i życiu powstańców.

 • Poniedziałek, 7 lipca
  Polacy na wakacjach - raport specjalny w Fakty.Interia.pl

  Fakty.Interia.pl publikuje kolejną edycją raportu „Jacy jesteśmy? Polacy sami o sobie” – autorskiego projektu portalu prezentującego opinię Polaków na ważne społecznie tematy. Tym razem autorzy badania zapytali rodaków o plany i doświadczenia związane z letnim wypoczynkiem.

 • Poniedziałek, 23 czerwca
  Interia wprowadza wyróżnianie komentarzy pod artykułami

  Interia umożliwia swoim użytkownikom kolorystyczne wyróżnianie komentarzy pod artykułami w serwisach Fakty.Interia.pl, Sport.Interia.pl oraz Moto.Interia.pl. Takie narzędzie to zupełna nowość wśród polskich portali. Dzięki niemu można zwiększyć zainteresowanie czytelników wpisem oraz uzyskać większą liczbę odpowiedzi i ocen.