Informacje prasowe

 • Piątek, 23 września
  Kobieta Interii po liftingu

  Przechodzi pełną metamorfozę już szósty raz, choć jeszcze nie osiągnęła pełnoletności. W polskim internecie to jednak sędziwa dama – serwis Kobieta.interia.pl od 17 lat cieszy się nieustającym powodzeniem wśród internautek, a teraz otrzymał kolejne nowe oblicze.

 • Wtorek, 6 września
  Konkurs THE LOOK OF THE YEAR rozstrzygnięty

  Zwycięzcami tegorocznego konkursu LOOK OF THE YEAR zostali Natalia Kozicz z Łodzi oraz Robert Kapica. W rywalizacji wzięli udział także użytkownicy serwisu maxmodels.pl, którzy otrzymali dzikie karty od organizatorów.

 • Środa, 3 sierpnia
  Gazetki promocyjne nie tylko dla kobiet!

  Z góry uznaje się, że to głównie kobiety zajmują się gospodarstwem domowym i wszelkimi zakupami. A co za tym idzie, częściej korzystają z gazetek promocyjnych, decydując gdzie i po jakiej cenie dokonają zakupów. Obecnie aktywność mężczyzn w serwisach gazetkowych i ich wersjach mobilnych zdecydowanie wzrasta.

 • Wtorek, 12 lipca
  Responsywny serwis nt.interia.pl w nowej odsłonie

  Nowy wygląd artykułu i galerii oraz zmieniony system rekomendacji treści to najważniejsze modyfikacje w serwisie nt.interia.pl.

 • Piątek, 8 lipca
  Nowe Fakty.interia.pl

  System rekomendacji treści dla użytkowników oraz nowa zakładka z autorskimi tekstami dziennikarzy Interii to najważniejsze modyfikacje w serwisie Fakty.interia.pl.