Informacje prasowe

 • Środa, 10 maja
  Interia prezentuje magazyn „Kraków po godzinach”

  W Interii pojawił się multimedialny magazyn „Kraków po godzinach”, przygotowany przez redakcję portalu we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa. Interia Extra to nowy format w portalu, przeznaczony dla treści premium.

 • Wtorek, 25 kwietnia
  10. urodziny świętuje Pomponik, plotkarski serwis Interii

  Artykuły specjalne, galerie, wspomnienia, konkursy dla użytkowników – tak fetuje swój jubileusz Pomponik.pl, serwis plotkarski, który łączy pokolenia.

 • Piątek, 21 kwietnia
  Interia nad Sekwaną – w portalu rusza blok korespondencji z Francji

  Przede wszystkim wybory prezydenckie, ale też kwestie bezpieczeństwa i francuski styl życia – od piątku, 21 kwietnia, w Interii rusza seria relacji z Francji. Ich autorem będzie Michał Michalak, dziennikarz portalu.

 • Wtorek, 18 kwietnia
  Smaker na iOS – nowa aplikacja największego polskiego serwisu kulinarnego

  W App Store pojawiła się bezpłatna aplikacja Smaker – 37 tysięcy przepisów z najpopularniejszego serwisu kulinarnego w polskim internecie, należącego do Grupy Interia.pl.

 • Czwartek, 13 kwietnia
  Marzec rekordowy dla Interii

  Według badania Gemius/PBI za marzec 2017 Grupa Interia.pl osiągnęła najwyższy wynik oglądalności w historii – ze stron i aplikacji Grupy korzystało 18,8 milionów użytkowników. W minionym kwartale wśród grup wydawców Interia była najszybciej rozwijającym się polskim portalem internetowym.