Informacje prasowe

 • Czwartek, 18 września
  Styl.pl ogłasza konkurs na Stylowy Kosmetyk 2014 roku

  Ruszyła IV edycja prestiżowego plebiscytu Stylowy Kosmetyk – konkursu na najlepszy debiut na polskim rynku produktów kosmetycznych w opinii użytkowniczek portalu Styl.pl. Organizator nie pobiera od producentów żadnych opłat, ponieważ z założenia plebiscyt ma mieć charakter niekomercyjny – a jego celem jest rzetelne informowanie o dobrych jakościowo produktach dostępnych w Polsce.

 • Poniedziałek, 15 września
  Interia wspiera oszczędzanie

  Polacy coraz częściej robią zakupy przez Internet – szacuje się, że on-line kupuje już prawie 70% konsumentów. Nic więc dziwnego, że chętnie poszukują w sieci informacji o przecenach, rabatach i wyprzedażach. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, Interia stworzyła wtyczkę do przeglądarek internetowych, która pozwoli im być na bieżąco ze wszystkim promocjami w ulubionych sklepach internetowych.

 • Środa, 10 września
  Nowa strona główna Interii – przejrzysta i bardziej informacyjna

  Tydzień po zapowiedzianej zmianie wizerunku Interii, światło dzienne ujrzała jej odświeżona strona główna – na której po raz pierwszy pojawiło się nowe logo. Interia stawia na uporządkowanie, czytelność i informacyjność swojej kluczowej witryny. Górna część strony została w widoczny sposób podzielona na dwie równoważne części – informacyjną oraz life’stylową. Prace nad nową stroną – obejmujące serię badań ilościowych i jakościowych – trwały ponad pół roku, a w ich rezultacie powstała nowoczesna i przyjazna czytelnikom witryna.

 • Środa, 3 września
  Interia w nowej odsłonie!

  Niebawem internautom zaprezentowana zostanie nowa identyfikacja wizualna firmy, w ramach której nowy znak marki zyska otwartą formę i wyraziste liternictwo. Nową Interię będzie cechować odważne podejście do znaku firmowego oraz rozbudowana paleta kolorystyczna wykorzystywana w identyfikacji wizualnej marki. Zmienione logo ma stanowić odbicie nowoczesności i wiarygodności portalu.

 • Poniedziałek, 1 września
  Interia ogłasza konkurs na Top Model Internetu

  1 września 2014 r. na stronie TopModel.Interia.pl ruszył nabór do konkursu na Top Model Internetu organizowanego przez portal Interia przy współpracy z telewizją TVN i serwisem MaxModels.pl. Uczestnicy mogą rywalizować nie tylko o sam tytuł, ale również o występ w finałowym odcinku programu Top Model, który zostanie wyemitowany w telewizji TVN w listopadzie tego roku.