Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 15 maja
  Nagrody Dziennikarzy Małopolski: statuetka dla dziennikarki Interii

  W sobotni wieczór w Krakowie odbyła się gala Nagród Dziennikarzy Małopolski. W kategorii Dziennikarz Specjalistyczny triumfowała Monika Szubrycht z Interii, wyróżniona za cykl tekstów o autyzmie.

 • Czwartek, 11 maja
  Interia wciąż rośnie

  Grupa Interia.pl rozwija się w dynamicznym tempie. Kwiecień br. był dla portalu kolejnym rekordowym miesiącem - według badania Gemius/PBI ze stron i aplikacji Grupy korzystało 19,04 milionów użytkowników, co umacnia pozycję Interii w gronie liderów polskiego internetu.

 • Środa, 10 maja
  Interia prezentuje magazyn „Kraków po godzinach”

  W Interii pojawił się multimedialny magazyn „Kraków po godzinach”, przygotowany przez redakcję portalu we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa. Interia Extra to nowy format w portalu, przeznaczony dla treści premium.

 • Wtorek, 25 kwietnia
  10. urodziny świętuje Pomponik, plotkarski serwis Interii

  Artykuły specjalne, galerie, wspomnienia, konkursy dla użytkowników – tak fetuje swój jubileusz Pomponik.pl, serwis plotkarski, który łączy pokolenia.

 • Piątek, 21 kwietnia
  Interia nad Sekwaną – w portalu rusza blok korespondencji z Francji

  Przede wszystkim wybory prezydenckie, ale też kwestie bezpieczeństwa i francuski styl życia – od piątku, 21 kwietnia, w Interii rusza seria relacji z Francji. Ich autorem będzie Michał Michalak, dziennikarz portalu.