Informacje prasowe

 • Poniedziałek, 12 marca
  Tylko Interia rośnie

  Grupa Interia.pl jako jedyna wśród portali i jedyna w pierwszej dwudziestce polskiego internetu odnotowała w lutym wzrost w porównaniu do stycznia 2018. Dodatkowo Interia odnotowała największy wzrost rok do roku – o +1,25 mln RU (+6,8%).

 • Poniedziałek, 5 marca
  „Człowiek z pasją” – nowa nagroda dla dziennikarzy

  Interia organizuje pierwszą edycję „Człowieka z pasją – Nagrody dziennikarskiej im. Zygmunta Moszkowicza”. Jej celem jest wspieranie młodych, utalentowanych dziennikarzy i zarazem uhonorowanie przedwcześnie zmarłego zastępcy redaktora naczelnego portalu.

 • Środa, 7 lutego
  To był rok Interii

  Przeczuwaliśmy to już – i informowaliśmy o tym – w połowie ubiegłego roku, ale teraz mamy na to twarde dowody. Rok 2017 był rokiem Interii. Jak wynika z badania Gemius/PBI, Grupa Interia zarówno procentowo, jak i w liczbach bezwzględnych, generuje najlepsze dynamiki rok do roku w kategorii grup portali. Zmniejszyliśmy tym samym dystans, który dzieli nas od Grupy Wirtualna Polska do zaledwie 1,6 mln. r.u.

 • Czwartek, 25 stycznia
  Interia nominowana do Mobile Trends Awards 2017

  Z dumą informujemy, że serwis „Kraków po godzinach” www.krakow.interia.pl, jako przykład możliwości formatu Interia Extra, został nominowany w kategorii Strona mobilna/RWD. Ruszyło głosowanie internautów!

 • Wtorek, 16 stycznia
  Edyta Frąckowiak Dyrektor Operacyjną agencji Semahead

  Od 1 stycznia br. stanowisko Dyrektora Operacyjnego należącej do Interii agencji Semahead pełni Edyta Frąckowiak.