Informacje prasowe

 • Piątek, 17 marca
  Smaker - pierwszy polski serwis kulinarny z ponad 3 mln użytkowników

  Należący do Interii Smaker jest najpopularniejszym serwisem kulinarnym w polskim internecie, jak wynika z najnowszych badań Gemius/PBI. Jest też pierwszym serwisem kulinarnym w historii, z którego przepisów w ciągu miesiąca skorzystały ponad 3 miliony użytkowników.

 • Poniedziałek, 13 marca
  Publicystyka, uroda, nauka, e-sport, fitness – Interia prezentuje nowe programy wideo

  Nowe cykle wideo ruszają w marcu na stronie głównej Interii. Mikołaj „Jaok” Janusz prowadzi serię wywiadów, natomiast formaty, w których rozrywka spotyka się z poradami, powstają we współpracy z popularnymi youtuberami.

 • Wtorek, 28 lutego
  „To się nigdy nie kliknie” – najlepsze teksty z Interii

  Dziennikarze Interii dokonali subiektywnego wyboru najlepszych tekstów publikowanych w portalu w ubiegłym roku. W rezultacie powstał ebook o tajemniczym tytule „To się nigdy nie kliknie”.

 • Wtorek, 17 stycznia
  Rekordowa zbiórka WOŚP na stronach Interii!

  500 tysięcy złotych na 5-lecie wspólnego działania! Wystarczył nieco ponad tydzień, aby użytkownicy Interii zebrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sumę przekraczającą pół miliona złotych! Ubiegłoroczny rekord został pobity w dniu finału jeszcze przed godziną 19:00.

 • Piątek, 13 stycznia
  Interia ponownie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

  Już po raz piąty Interia włącza się do współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jako jej partner internetowy. Portal uruchomił stronę pomagam.interia.pl, na której można wpłacać pieniądze na rzecz Orkiestry. Jubileuszowy 25. finał będzie miał miejsce 15 stycznia 2017r.