Informacje prasowe

 • Czwartek, 7 kwietnia
  Pomponik.pl w nowej odsłonie

  Responsywność, nowy wygląd artykułu oraz galerii, a także odświeżone logo - to najważniejsze zmiany w serwisie Pomponik.pl.

 • Środa, 23 marca
  Grupa Interia.pl kupiła MOBIEM

  Agencja mobile marketingu MOBIEM wzbogaciła portfolio Grupy Interia.pl. Inwestycja pozwoli w większym stopniu wykorzystać bogaty kontent portalu i poszerzyć ofertę reklamową w kanale mobilnym. W pierwszej kolejności zespół agencji pomoże wyprodukować i wypromować aplikacje prezentujące oferty gazetek handlowych.

 • Wtorek, 8 marca
  Użytkownicy Smakera zarabiają na AdSensach

  Smaker jako pierwszy polski serwis społecznościowy o tematyce kulinarnej umożliwił użytkownikom zarabianie na autorskich treściach za pomocą AdSense.

 • Wtorek, 16 lutego
  Sławomir Zagórski laureatem Buzdygana Internautów

  Dziennikarz serwisu facet.interia.pl, Sławomir Zagórski, został laureatem Buzdyganów. Zdobywcami nagrody zostają osoby nietuzinkowe, które dzięki pasji i zaangażowaniu wpływają na rozwój sił zbrojnych.

 • Wtorek, 2 lutego
  PocztaInteria z nagrodą Webstarfestivalu

  Usługa pocztowa Interii została nagrodzona Webstarem w kategorii Informacja i komunikacja. Trofeum zostało przyznane przez jury konkursu. Wyróżnienie otrzymały także: serwis muzyka.interia.pl, który został doceniony w kategorii Rozrywka oraz kampania agencji Semahead, zrealizowana dla Kopalni Soli w Wieliczce.