Informacje prasowe

 • Wtorek, 17 stycznia
  Rekordowa zbiórka WOŚP na stronach Interii!

  500 tysięcy złotych na 5-lecie wspólnego działania! Wystarczył nieco ponad tydzień, aby użytkownicy Interii zebrali dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sumę przekraczającą pół miliona złotych! Ubiegłoroczny rekord został pobity w dniu finału jeszcze przed godziną 19:00.

 • Piątek, 13 stycznia
  Interia ponownie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

  Już po raz piąty Interia włącza się do współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jako jej partner internetowy. Portal uruchomił stronę pomagam.interia.pl, na której można wpłacać pieniądze na rzecz Orkiestry. Jubileuszowy 25. finał będzie miał miejsce 15 stycznia 2017r.

 • Czwartek, 12 stycznia
  Grudniowe wyniki Gemius/PBI. Grupa Interia.pl wyprzedza Grupę Gazeta.pl w rankingu mobile.

  Grudniowa fala badania Gemius/PBI po raz pierwszy uwzględnia oglądalność aplikacji mobilnych. Dzięki ponaddwukrotnie lepszemu wynikowi w aplikacjach, Grupa Interia.pl prześcignęła Grupę Gazeta.pl w ruchu mobile.

 • Czwartek, 22 grudnia
  Na długie zimowe wieczory mobilna rozrywka od Interii i Mobiem!

  Jeszcze przed świętami Interia oraz należąca do niej agencja mobile marketingu Mobiem wypuszczają na rynek nowe aplikacje. ‘Pomponik’ z plotkami ze świata show-biznesu, ‘Kawały’ z najlepszymi dowcipami oraz zimową grę ‘Santa Claus Fun’. Po premierze ‘Ciast i deserów’ to kolejne mobilne produkty od Grupy Interia.pl.

 • Czwartek, 15 grudnia
  Tysiące kulinarnych przepisów w nowych aplikacjach od Smakera

  Należący do Interii, największy w Polsce serwis kulinarny Smaker.pl wprowadza na rynek kolejną aplikację na platformę Android – "Ciasta i desery". Pojawiła się również zaktualizowana wersja aplikacji "Smaker".