Grafik w dziale reklamowym - staż płatny

WARSZAWA, NR REF. P-46

Myśl o braku doświadczenia zawodowego spędza Ci sen z powiek?

Chcesz zobaczyć, jak naprawdę wygląda praca w serwisie internetowym?

Oferujemy możliwość odbycia 3-6 miesięcznego stażu płatnego w  jednym z największych polskich portali internetowych.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby serwisu internetowego oraz komunikacji wewnętrznej
  • współpraca przy tworzeniu i rozwijaniu serwisu internetowego Okazjum.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl
  • wsparcie działu traffic i działu handlowego
  • wspomaganie kampanii reklamowej serwisu
  • oraz wiele innych zadań związanych z promocją, reklamą i funkcjonowaniem nowego serwisu

Oczekiwania:

  • status studenta lub absolwenta do roku po ukończeniu studiów (preferowane studia związane z grafiką)
    wymagana obsługa Adobe Photoshop
  • chęć poszerzania wiedzy
  • kreatywność i innowacyjność w podejmowanych zadaniach
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność min. 30h tygodniowo
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z Internetem oraz marketingiem internetowym

Oferujemy:

  • zaliczenie obowiązkowych praktyk na uczelni, jeżeli jest taka potrzeba
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych mediów internetowych w Polsce
  • pakiet szkoleń umożliwiający poznanie zagadnień związanych z marketingiem internetowym i specyfiką funkcjonowania serwisów internetowych
  • uczestnictwo w tworzeniu nowego serwisu
  • profesjonalne referencje po odbytym stażu
  • staż w przyjaznym, młodym zespole

Dodatkowo zapewniamy pakiet szkoleń, obejmujący świat mediów, reklamy i promocji.

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.