Junior Traffic Manager - staż płatny (Adretail)

WARSZAWA, NR REF. P-25

Świat Internetu, pojawiające się w nim nowości, trendy, blogosfera, social media, reklama internetowa są dla Ciebie codziennością.

Jesteś osobą zaangażowaną, otwartą na nowe, ciekawe zadania, komunikatywną.

Nie czekaj!

Zrób pierwszy krok na drodze do swojej kariery zawodowej w branży internetowej!

Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Sieć reklamy internetowej AdRetail będąca częścią Grupy INTERIA.PL poszukuje osób chętnych do odbycia płatnego stażu (z możliwością zatrudnienia) w swoim Dziale Traffic – w dziale odpowiedzialnym za śledzenie ruchu na witrynie internetowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Długość stażu: 3-6 miesiące

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie treścią serwisów należących do sieci AdRetail
  • współpraca przy rozwijaniu serwisu internetowego Promocyjni.pl, Promoceny.pl, Okazjum.pl
  • wyciąganie statystyk na potrzeby raportowania skuteczności kampanii
  • redakcja tekstów publikowanych na blogach oraz profilach serwisów należących do sieci w portalach społecznościowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • działania związane z promocją, administrowaniem oraz rozwojem serwisów należących do sieci

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności min. 30h tygodniowo (dyspozycyjność w pełnym, 40h wymiarze czasowym będzie dodatkowym atutem)
  • podstawowej znajomości pojęć związanych z branżą internetową, takich jak: sesja, PV, UU, CTR
  • znajomości pakietu Microsoft Office
  • swobodnego poruszania się po Internecie
  • umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji
  • chęci nauki, zaangażowania oraz otwartości na nowe wyzwania
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci stawiający pierwsze kroki na rynku pracy

Oferujemy:

  • możliwość odbycia stażu i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w Grupie INTERIA.PL – jednego z najważniejszych podmiotów na rynku internetowym w Polsce
  • poznanie od podstaw specyfiki pracy w Dziale Traffic (osoby kończące staż są gotowe do podjęcia pracy na stanowisku Junior Traffic Manager)
  • realną szansę na zatrudnienie oraz rozwój kariery zawodowej w ramach struktury sieci AdRetail
  • pakiet szkoleń dotyczących rynku medialnego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z Internetem

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy się i integrujemy. Kliknij na

 INTERIAPOGODZINACH

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.