Praktyki dziennikarskie - Dział Społeczności – Bryk.pl /Opracowania.pl

KRAKÓW, NR REF. P-79

Bryk.pl i Opracowania.pl to jedne z największych serwisów o charakterze edukacyjnym w Polsce. Skierowane są do uczniów wszystkich typów szkół, a także studentów. Oferują bazę opracowań lektur, wypracowań użytkowników, testów i pozostałych materiałów edukacyjnych.

Jeśli

 jesteś studentem lub absolwentem (do roku po studiach) i chciałbyś wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną w praktyce - czytaj dalej :)

  • poszukujemy osób zmotywowanych do pracy, rzetelnych i odpowiedzialnych za powierzone im zadania, które traktują poważnie swoją karierę zawodową
  • ponadto szukamy osób zainteresowanych pracą z tekstem, władającymi swobodnie językiem polskim
  • od praktykantów odczekujemy też dokładności, komunikatywności i dobrej organizacji czasu pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość social media
  • wymagana dyspozycyjność min. 20-30h tygodniowo

Oferujemy

  • praktykę w przyjaznym zespole
  • dostosowanie czasu praktyk do Twoich możliwości – od 1 do 3 mies.
  • możliwość realizowania praktyk częściowo zdalnie (do ustalenia)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość poznania, jak funkcjonuje serwis internetowy i praca w redakcjach serwisów „od kuchni”
  • wielu obecnych pracowników Interii rozpoczynało swoją pracę od praktyk – daj sobie taką szansę! :)

Zadania na praktykach

  • wsparcie pracy serwisów Bryk.pl i Opracowania.pl
  • moderacja i edycja treści
  • bieżąca obsługa serwisu i fan page’ów na Facebooku
  • tworzenie artykułów prasowych, redagowanie tekstów i inne prace dziennikarskie
  • uzupełnianie / dbanie o content serwisów Bryk.pl i Opracowania.pl

Poznajmy się bliżej! :) Zobacz jak pracujemy, rozwijamy się i integrujemy. Kliknij na:

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.