Account Manager - agencja AdRetail

WARSZAWA, NR REF. 184

Sieć reklamy AdRetail, jako część Grupy INTERIA.PL, dostarcza innowacyjnych rozwiązań reklamowych wspierających handel (retail, FMCG).

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie przyczynienie się do sukcesu AdRetail w strukturach działu sprzedaży.

Zapewniamy pracę z ciekawym produktem, umożliwimy rozwój kompetencji zawodowych, tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Zadania na stanowisku

Osoba zatrudniona na stanowisku Junior Account Manager będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań reklamowych AdRetail, utrzymanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz pozyskanie nowych.

Oczekujemy:

  • zdolności negocjacyjnych i handlowych
  • wysokiej motywacji do osiągania celów
  • wysoko rozwiniętej umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • mile widziane doświadczenie w zakresie reklamy on-line

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie należącej do międzynarodowego koncernu medialnego BAUER
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • atrakcyjne warunki pracy
  • rozwój kompetencji zawodowych

Dowiedz się więcej o pracy w Interii:

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.