Brand Manager

KRAKÓW, NR REF. 253

Grupa Interia.pl to jedna z największych grup medialnych i technologicznych w Polsce.

Do zespołu zajmującego się rozbudową  komercyjnego portfolio Grupy poszukujemy osoby odpowiedzialnej za prowadzenie nowopowstałych produktów.

Zadania na stanowisku:

  • planowanie i koordynacja działań marketingowych w kanałach online
  • prowadzenie działań content marketingowych w Social Media (Facebook, Instagram, Pinterest)
  • koordynowanie prac oraz nadzór nad przygotowaniem materiałów promocyjnych
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji
  • angażowanie społeczności wokół marki poprzez kreowanie i planowanie akcji specjalnych, konkursów

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu serwisu lub sklepu internetowego
  • znajomość metod pozyskiwania użytkowników do serwisu internetowego
  • znajomość narzędzi analitycznych takich jak: Google Analytics i Megapanel
  • komunikatywność
  • nieszablonowy sposób myślenia

Mile widziane

  • znajomość Adobe Photoshop
  • znajomość menadżera reklam i statystyk Facebooka
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii w kanałach offline
  • wysokie poczucie estetyki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – pracę w jednej z największych spółek medialnych i technologicznych
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze, w firmie o otwartej, niekorporacyjnej kulturze pracy
  • pakiet adaptacyjny – wewnętrzne szkolenia marketingowe

Zobacz jak pracujemy, rozwijamy się i integrujemy w Interii! Poznaj nas bliżej! Odwiedź nasz fanpage

 INTERIAPOGODZINACH

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.