Copywriter - praca zdalna

NR REF. 225

Semahead to należąca do Grupy INTERIA.PL agencja marketingu internetowego. Specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowych działań z zakresu SEM (SEO i PPC). Naszymi klientami są m.in. liderzy na rynku turystycznym, odzieżowym, sportowym i wydawniczym.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wysokiej  jakości artykułów
  • Tworzenie tekstów na serwisy internetowe (w tym serwisy należące do Grupy INTERIA.PL) o różnej tematyce

Wymagania:

  • Wiedza (lub doskonałe umiejętności poszukiwania branżowych informacji) umożliwiająca pisanie specjalistycznych treści w przynajmniej jednej z wymienionych poniżej dziedzin:
  1. Nowe Technologie
  2. Finanse i bankowość
  3. Mechanika i budowa maszyn
  4. Moda, przemysł odzieżowy
  5. Turystyka
  6. Sport
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i dzielenia się nią z innymi
  • Tzw. „lekkie pióro” oraz znajomość zasad poprawnej pisowni i interpunkcji
  • Dobra organizacja pracy i rzetelne przykładanie się do powierzonych zadań
  • Głowa pełna ciekawych pomysłów i otwartość na nowe wyzwania

Wyślij nam swoje CV wraz z przykładowym tekstem w wybranej tematyce o długości ok. 4 000 znaków!

Prowadzimy rekrutację ciągłą.

W tytule maila podaj nazwę branży, w której czujesz się najlepiej: Nowe Technologie, Finanse, Mechanika, Moda, Turystyka lub Sport.

Oferujemy:

  • Pracujesz zdalnie – w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu
  • Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy oraz umowę o dzieło

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.