​Key Account / New Business Manager

KRAKÓW, NR REF. 244

Zajmujemy się sprzedażą rozwiązań i usług IT na rynku lokalnym i zagranicznym od kilkunastu lat.

Rozwijamy się w ogromnym tempie i nie chcemy zwalniać, dlatego szukamy nowego eksperta w tej dziedzinie.

Zapraszamy Ciebie na naszego zespołu!

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzedaż rozwiązań i usług IT (managed hosting, rozwiązania dedykowane)
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów, zarówno na rynku lokalnym, jak i rynkach zagranicznych (Europa)
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Kluczowymi Klientami
  • dbałość o realizację założonych celów budżetowych
  • współpraca z osobami zajmującymi się wdrożeniami oraz eksploatacją usług

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy o trendach na rynku usług IT
  • znajomości rozwiązań technologicznych na poziomie pozwalającym na rozpoznanie potrzeb Klienta oraz współpracę z zespołami dostarczającymi usługi
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji i dyscypliny pracy, samodzielności
  • dyspozycyjności związanej z wizytami u Klientów
  • wysokorozwiniętych umiejętności interpersonalnych (w tym komunikacja, umiejętność dostosowania się do Klienta, kultura osobista, negocjacje)
  • sumienności i dokładności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – pracę w jednej z największych spółek medialnych i technologicznych
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • motywacyjny system prowizyjny
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze, w firmie o otwartej, niekorporacyjnej kulturze pracy
  • pakiet adaptacyjny - wewnętrzne szkolenia produktowe, wprowadzające do firmy

Dowiedz się więcej o pracy w Interii. Odwiedź nasz fanpage:

INTERIAPOGODZINACH

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.