Koordynator projektów IT

KRAKÓW, NR REF. 245

Zajmujemy się sprzedażą rozwiązań i usług IT na rynku lokalnym i zagranicznym od kilkunastu lat.

Rozwijamy się w ogromnym tempie i nie chcemy zwalniać, dlatego szukamy nowego eksperta w tej dziedzinie.

Zapraszamy Ciebie na naszego zespołu!

Obowiązki na stanowisku:

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych
  • wsparcie działań handlowych
  • rozpoznanie potrzeb Klienta oraz analityka w procesie sprzedażowym
  • wsparcie techniczne oraz merytoryczne dla Klientów
  • bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej orientacji w rynku usług IT, z naciskiem na dedykowane rozwiązania hostingowe predysponowane do świadczenia usług w sieci Internet oraz o wysokiej dostępności i skalowalności
  • znajomości technologii IT w stopniu wystarczającym do prowadzenia projektów specjalistycznych, komunikacji z administratorami systemów, developerami
  • doświadczenia na  podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji i dyscypliny pracy
  • sumienności i dokładności
  • dyspozycyjności związanej z wizytami u Klientów
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • czynne prawo jazdy
  • mile widziane doświadczenie w szkoleniach z Klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – pracę w jednej z największych spółek medialnych i technologicznych
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • możliwość zmiany stanowiska, np. rozwój produktu, bezpośrednie działania sprzedażowe, rozwój i utrzymanie infrastruktury, serwisów portalowych
  • pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze, w firmie o otwartej, niekorporacyjnej kulturze pracy
  • pakiet adaptacyjny - wewnętrzne szkolenia techniczne, wprowadzające do firmy

Dowiedz się więcej o pracy w Interii. Odwiedź nasz fanpage:

INTERIAPOGODZINACH

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.