Młodszy Specjalista ds. marketingu (wewnętrzny dział PR i marketingu, agencja Semahead)

KRAKÓW, NR REF. 172

Semahead to jedna z najszybciej rozwijających się agencji SEM w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy INTERIA.PL oraz parterem Google Premium.

Chcesz wiedzieć więcej o nas? Zajrzyj na naszą stronę!

Poszukujemy osoby do wewnętrznego zespołu PR agencji.

Zadania na stanowisku:

  • Koordynacja i tworzenie strategii content marketingowej dla agencji
  • Pisanie, tłumaczenie i redagowanie tekstów
  • Wydawanie raportów, ebooków, case study
  • Koordynacja strategii dystrybucji treści
  • Nawiązywanie kontaktów i utrzymywaniem relacji z partnerami
  • Współudział w tworzeniu strategii marketingowej agencji
  • Generowanie leadów marketingowych
  • Wyszukiwaniem nowych możliwości promocji i nowych grup dotarcia do klientów
  • Tworzenie koncepcji i realizacja kampanii reklamowych
  • Zgłaszanie kampanii do krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w marketingu online
  • Wiedzy o marketingu internetowym. Jeśli wiesz czym jest  CTR, ROI, KPI, Performance marketing, SEM i SEO oraz potrafisz się odnaleźć w tych tematach, to ogłoszenie jest dla Ciebie
  • Umiejętności redakcyjnych, lekkiego pióra
  • Podstawowej znajomości Google Analytics pozwalającej oceniać efekty działań marketingowych
  • Znajomości takich narzędzi jak: Excel, Brand24, Planer słów kluczowych, Google Trends, Freshmail lub innych programów do wysyłania korespondencji seryjnej
  • Znajomości angielskiego pozwalającej na tłumaczenie tekstów
  • Umiejętności wyszukiwania i przetwarzania informacji
  • Komunikatywności, otwartości oraz zdolności „dotarcia” i nawiązania kontaktu z odpowiednimi osobami
  • Kreatywności oraz własnej inicjatywy
  • Samodzielności oraz terminowości

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw bezpłatnych programów graficznych takich jak GIMP czy Photoshop online
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o KPI

Oferujemy Ci:

  • Możliwość  wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość korzystania z biblioteczki marketingowej
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach
  • Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Współpracę z największymi markami
  • Pracę w miłej, sympatycznej atmosferze w firmie o niekorporacyjnej kulturze, elastycznym czasie pracy
  • Owocowe środy, pokój gier, foodtracki serwujące potrawy o smakach z całego świata parkujące specjalnie na naszym parkingu
  • Wyjścia - mniejsze i większe - integracyjne
  • Gwarantujemy umowę o pracę, ale umożliwiamy również inne, dogodne dla kandydata formy zatrudnienia

Poznajmy się bliżej ;) Poznaj nasz zespół. Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy się i integrujemy! Odwiedź nasz fanpage

 INTERIAPOGODZINACH

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.