Moderator w zespole Moderacji i Aktywizacji Treści

KRAKÓW, NR REF. 114

Zajmujemy się opieką nad serwisem Interia Forum oraz moderacją treści portalu. Jesteśmy administratorami Forum oraz redagujemy treści na potrzeby serwisu. Codziennie mamy kontakt z użytkownikami w Internecie. Co więcej, poza moderacją mamy realny wpływ na funkcjonalność i wygląd serwisu Forum, czyli pełnimy rolę managerów serwisu (produktu).

Takie też zadania czekają na Ciebie :)

Kogo szukamy?

  • Osoby, która swobodnie porusza się w świecie Internetu, potrafi ocenić, co jest ciekawe i atrakcyjne dla użytkownika internetowego i będzie się „klikać”
  • Osoby, która wyróżnia się komunikatywnością zarówno z kontaktach na żywo, jak i wirtualnych 
  • Osoby lubiącej pisać i posiadającej tzw. „lekkie pióro”
  • Osoby, która wyróżnia się: bystrością, szybkością reagowania na zapytania użytkowników, sumiennością i własną inicjatywą
  • Osoby dyspozycyjnej do pracy w tygodniu (8h dziennie) oraz w wybrane dni w weekendy (wg ustalonego wspólnie grafiku; dzień pracy w weekend jest odbierany w postaci wolnego dnia w tygodniu)

Mile widziane:

  • Prowadzenie fanpage na Facebook (koniecznie podaj adres fanpage)

Oferujemy:

  • Pracę w jednym z trzech największych portali horyzontalnych w Polsce, odwiedzanym codziennie przez 18 mln użytkowników
  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleniowo – adaptacyjnych na „dzień dobry”
  • Pracę w luźnej, niekorporacyjnej atmosferze. Owocowe środy, pokój gier, wyjścia integracyjne, foodtracki, eventy mniejsze i większe…

Poznajmy się bliżej! :) Poznaj członków naszego zespołu. Zobacz jak pracujemy, rozwijamy się i integrujemy. Kliknij na:

INTERIAPOGODZINACH

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.