Social Media Specialist (Interia/Semahead)

KRAKÓW, NR REF. 221

Poznałeś już social media od podszewki?

Znudziło ci się ciągłe robienie takich samych kampanii?

Chcesz wykorzystać zdobyte doświadczenie w pracy w dużej firmie medialnej na styku zespołów redakcyjnych, marketingowych i IT?

…to czytaj dalej  :)

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która:

  • ma min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z social media
  • ma doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych w social media (Facebook)
  • ma doświadczenie w pracy z programami graficznymi (Photoshop, Gimp) na potrzeby redakcji kanałów social media
  • mimo, że dzień zaczyna od odpalenia fejsa, wysoko ceni sobie kontakt z ludźmi w realu i pracę w zespole
  • jest komunikatywna, nastawiona na współpracę z osobami z innych działów
  • jest samodzielna z wysoko rozwiniętą umiejętnością organizacji własnej pracy
  • potrafi analizować i wyciągać wnioski w celu weryfikacji skuteczności działań
  • mile widziane doświadczenie dziennikarskie

Czy to było o Tobie?

Jeśli tak, to na pewno poradzisz sobie z tymi zadaniami:

  • przygotowywanie i wdrażanie strategii obecności marek Grupy Interia w mediach społecznościowych
  • działania growth hacking w obszarze social mediów
  • wdrażanie mechanizmów wewnętrznych zwiększających skuteczność w/w działań
  • raportowanie efektów

W zamian oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość poznania specyfiki działania dużego medium internetowego
  • możliwość wykazania się w bardzo rozwojowym dla firmy obszarze
  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze pracy, gdzie jesteśmy ciekawi Ciebie, Twoich pasji, elastyczni godzinowo, otwarci na współpracę. Co tutaj więcej mówić - Interiapogodzinach prawdę Ci powie ;)

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z odpowiednim numerem referencyjnym na adres:

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.