Informacje Prasowe

Agnieszka Maciaszek Dyrektorem Zarządzającym Sektora Lifestyle Interii, Agnieszka Łopatowska korespondentką z Francji

Z początkiem kwietnia Agnieszka Maciaszek objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sektora Lifestyle portalu Interia. Do tej pory tę funkcję pełniła Agnieszka Łopatowska, która po przeprowadzce do Francji nadal będzie pisać dla Interii.Nominacja Agnieszki Maciaszek jest efektem oceny jej sukcesów na stanowisku Dyrektor Zarządzającej wewnętrzną agencją content marketingową Content Studio oraz bogatego doświadczenia w mediach cyfrowych.
– Nowe stanowisko to dla mnie nie tylko ogromne wyzwanie, ale również duża odpowiedzialność. Dostarczenie użytkowniczkom i użytkownikom angażujących, najwyższej jakości treści oraz zadbanie o produkty w taki sposób, by stawały się miejscem pierwszego wyboru dla polskich internautów – to mój cel na najbliższe miesiące – komentuje Agnieszka Maciaszek, Dyrektor Zarządzający Sektora Lifestyle.
Agnieszka Maciaszek pracuje w branży digital od ponad 15 lat, odpowiadała za realizację projektów, działań marketingowych i produktowych dla takich obszarów jak: wideo, mobile, e-commerce, content marketing w największych polskich portalach. Od prawie 10 lat związana z Grupą Interia, gdzie do tej pory zarządzała wewnętrzną agencją content marketingową Content Studio.
Agnieszka Łopatowska to dziennikarka specjalizująca się w literaturze i podróżach. Związana z portalem Interia od początku jego istnienia. Od 2008 roku pełniła funkcję Dyrektora Sektora Lifestyle. Od kilku miesięcy mieszka we Francji, skąd będzie pisać dla Interii autorskie relacje.
   
***

Według badania Mediapanel w marcu 2021 strony i aplikacje Grupy Polsat-Interia w kategorii tematycznej Styl życia zanotowały 9 mln użytkowników (RU), którzy wygenerowali 205 mln odsłon, a cała grupa Polsat-Interia – 20,5 mln RU i 1,9 mld PV. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.