Informacje Prasowe

Alicja Resich z cyklem podcastów video „Zbliżenia” w Interii

Inspirujący goście i szczere rozmowy na osobiste tematy. W cyklu podcastów video Alicji Resich osobowości ze świata kultury i show-biznesu dzielą się najważniejszymi doświadczeniami oraz ujawniają wartości i cechy, które doprowadziły je do obecnego miejsca w karierze i życiu. Pierwszym gościem Alicji Resich będzie Andrzej Chyra. Aktor opowie o walce z uzależnieniem i relacji z synem. Zdradzi także kulisy powstawania serialu „Sortownia” w koprodukcji Polsatu i Canal+. Premiera cyklu „Zbliżenia” już 16 kwietnia.

Cykl podcastów video Alicji Resich pokazuje największe gwiazdy w Polsce z niedostępnej dla większości osób i mediów strony. Jakimi wartościami kierują się w życiu? Co daje im szczęście? Które doświadczenia i relacje ukształtowały ich biografie i wpłynęły na kierunek rozwoju? Rozmowy Alicji Resich z artystami i przedstawicielami show-biznesu motywują i zachęcają do działania i rozwoju.

 

Alicja Resich to niekwestionowana ikona polskiego dziennikarstwa. Autorka i prowadząca pierwszego talk show „Wieczór z Alicją”. Mistrzyni wywiadu. Od sześciu lat realizuje w Polsacie program “W bliskim planie”.

 

Cykl podcastów video Alicji Resich będzie dostępny w Interii oraz na najpopularniejszych platformach streamingowych (YouTube, Spotify, Google Podcasty i Apple Podcasty). Jego fragmenty będą także publikowane w mediach społecznościowych portalu.

 

Grupa Interia nieustannie rozwija segment premium. Projekt „Zbliżenia” Alicji Resich uzupełni bogate portfolio video portalu. Wśród jego podcasterów znajdują się topowi dziennikarze Interii oraz Polsatu m.in. Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz, Przemysław Białkowski i Sebastian Staszewski.

 

****

 

Według Mediapanelu w marcu 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 21,6 mln realnych użytkowników i 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.