Informacje Prasowe

Aplikacje Interii w Huawei AppGallery

Dwie aplikacje Grupy Interia.pl trafiły właśnie do Huawei AppGallery – oficjalnego sklepu z aplikacjami marek Huawei i Honor. Od teraz posiadacze urządzeń marki Huawei i Honor z AppGallery pobiorą także najnowszą wersję flagowej aplikacji Interia (Interia- Fakty, Pogoda, Sport) oraz aplikację pogodową „Weź parasol”.


Marka Huawei w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej pożądanych na rynku smartfonow. Wyznacza nowe trendy i coraz wyższe standardy w fotografii mobilnej. Z powodzeniem wykorzystuje sztuczną inteligencję, dzięki której smartfony Huawei pracują jeszcze szybciej i mądrzej.
Biorąc pod uwagę siłę oddziaływania tej marki na świecie i w Polsce, platforma AppGallery – od wiosny 2018 preinstalowana na wszystkich urządzeniach producenta – już teraz jest skutecznym narzędziem dystrybucji aplikacji wśród klientów Huawei i Honor, a wkrótce może stać się dla nich sklepem pierwszego wyboru– mówi Michał Antosiewicz, Mobile Product Manager w Grupie Interia.pl.
Poszerzanie portfolio aplikacji dostępnych w Huawei AppGallery o aplikacje Grupy Interia.pl wpisuje się w strategię marki, której celem jest dostarczenie aplikacji o wysokiej jakości i użyteczności klientom Huawei i Honor– mówi Justyna Jaworska, Mobile Cloud Services Manager w Huawei Polska.
Aplikacja Interia jest jedną z najczęściej pobieranych aplikacji newsowych wśród polskich użytkowników urządzeń mobilnych. Od swojego debiutu pobrano ją już ponad 300 tys. razy.
Według Badania Gemius/PBI w listopadzie br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,7 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,7 mln realnych użytkowników i 729 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.