Informacje Prasowe

Artyści dodadzą otuchy czytelnikom Interii

W poniedziałek, 27 kwietnia br. w Interii ruszyła akcja #KiedyBędzieNormalnie”, w której przedstawiciele świata kultury podzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzą za czym tęsknią i czego im brakuje najbardziej, jak radzą sobie ze stresem oraz w końcu, jakie mają plany na czas po pandemii.


Począwszy od dziś, tj. od poniedziałku 27 kwietnia br. w portalu Interia, w różnych serwisach, będą publikowane krótkie filmy wideo, nagrane przez znane i lubiane osoby z życia publicznego. W nadesłanych materiałach opowiedzą o swoim przeżywaniu czasu kwarantanny oraz o tym, jak trwająca pandemia zmieniła nie tylko ich codzienność, ale i plany na przyszłość.
Wydaje nam się, że Polacy czują powagę sytuacji i konieczność pozostania w domach, ale coraz trudniej im pomieścić frustrację, złość i lęk. Wszyscy mamy poczucie straty czasu, wielu z nas realnie odczuwa utratę dochodów i po prostu obawia się o swoją przyszłość. Chcemy  pokazać naszym użytkownikom, że nie są w tej sytuacji osamotnieni – mówi Filip Lenart, Dyrektor Marketingu i PR w Grupie Interia.pl. – Spotkaliśmy się z bardzo życzliwym przyjęciem pomysłu i sporym odzewem ze strony artystów. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się dodać Polakom otuchy – dodaje Lenart.
W czasie akcji #KiedyBędzieNormalnie codziennie będą publikowane materiały wideo, każdy z przesłaniem od innej osoby. Pierwsze nagranie z udziałem Mateusza Damięckiego pojawiło się w serwisie Kobieta Interia.pl. Jutro swoim przesłaniem z czytelnikami portalu podzieli się Łukasz Orbitowski. W kolejnych zobaczymy m.in. Krystynę Prońko, Jana Wieczorkowskiego, Kubę Sienkiewicza, Roberta Rozmusa, Emiliana Kamińskiego czy Basię Wrońską. Do akcji ciągle dołączają kolejne osoby.
Wszystkie materiały, publikowane w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie” będą eksponowane na stronie głównej portalu na płachcie oraz w sekcji “Warto zobaczyć”. Otrzymają także wsparcie w kanałach social media, należących do Grupy Interia.pl 

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.