Informacje Prasowe

Autorski cykl Karoliny Olejak w Tygodniku Interii

Każda droga na szczyt ma swój początek. „Pytania Olejak w Interii” to cykl rozmów z inspirującymi gośćmi ze świata polityki, sportu, nauki i kultury o źródłach ich pasji i ważnych społecznie inicjatywach. W premierowej odsłonie Andrzej Bargiel prosto z bazy na Mount Everest opowie Karolinie Olejak o tęsknocie za bliskimi oraz motywach, które skłoniły go do podjęcia wizjonerskiego wyzwania – zjazdu na nartach z najwyższej góry świata.

24 września startuje autorski cykl “Pytania Olejak w Interii”. Wywiady Karoliny Olejak będą ukazywały się co sobotę w Tygodniku Interii. Cykl rozpocznie osobista rozmowa z Andrzejem Bargielem, biegaczem górskim i himalaistą, który w 2018 roku zjechał na nartach z wierzchołka K2 (8611 m n.p.m.) jako pierwszy człowiek w historii. 
Karolina Olejak  wcześniej prowadziła m.in. autorski cykl wywiadów “Rozmowy z Bloomerami”. Po wybuchu wojny była korespondentką Interii w Ukrainie. Na co dzień pisze głównie o tematach społecznych. Jest koordynatorką ds. treści premium. Odpowiada za serwis Interia Extra i weekendowy magazyn Tygodnik Interii. Dziennikarka polsatnews.pl.  
W Tygodniku Interii czytelnicy znajdą wywiady i reportaże premium dotyczące szerokiej tematyki – od polityki, przez biznes i kulturę, po materiały lifestyle’owe. Flagowym projektem serwisu jest cykl “Rozmów #BezUników Piotra Witwickiego”. W jego ramach ukazały się m.in. wywiady z prezydentem Andrzejem Dudą oraz byłymi prezydentami Lechem Wałęsą i Aleksandrem Kwaśniewskim. W Tygodniku Interii w każdy weekend pojawiają się nowe autorskie materiały tworzone przez dziennikarzy Interii, Polsatu i zewnętrznych autorów.
***
Według Mediapanelu w sierpniu 2022 roku strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 20,2 mln realnych użytkowników i prawie 2 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.