Informacje Prasowe

Autorski cykl Marcina Makowskiego w Tygodniku Interii

Wielka polityka i najważniejsi gracze w Polsce i na świecie. 21 maja startuje seria wywiadów „Rozmowy Makowskiego” w Tygodniku Interii. W pierwszej odsłonie cyklu Władysław Kosiniak-Kamysz opowie o bezpieczeństwie Polski, sytuacji w Ukrainie, inflacji i podwyżkach cen. Lider ludowców odniesie się także do pogłosek o przedterminowych wyborach.

Czym żyje polska polityka? Kto podejmuje kluczowe decyzje w światowej dyplomacji? Jak zrozumieć zmieniające się na naszych oczach społeczeństwo? Co tydzień w Tygodniku Interii będę stawiać pytania, na które nasi czytelnicy chcą poznać odpowiedzi. Będę rozmawiać z czołowymi przedstawicielami polskiej i zagranicznej sceny politycznej oraz osobami, które potrafią wytłumaczyć świat, w którym żyjemy – mówi Marcin Makowski, Dyrektor Serwisów Informacyjnych w Grupie Interia.
Seria “Rozmowy Makowskiego” uzupełni ofertę Tygodnia Interii, w której użytkownicy znajdą reportaże na ważne społecznie tematy oraz historie niezwykłych ludzi. Sztandarowym projektem serwisu jest cykl “Rozmowy #BezUników Piotra Witwickiego” W jego ramach ukazały się m.in. wywiady z prezydentem Andrzejem Dudą oraz byłymi prezydentami Lechem Wałęsą oraz Aleksandrem Kwaśniewskim.
Tygodnik Interii nieustannie się rozwija. Oprócz nowych projektów wydawniczych wdrażane są rozwiązania, które przyśpieszają poszukiwanie treści. Powstały m.in. przejrzyste i intuicyjne kategorie tematyczne oraz dodatkowe oznaczenia ułatwiające znalezienie materiałów ulubionych dziennikarzy.  
***
Według Mediapanelu w kwietniu 2022 roku strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały 21 mln realnych użytkowników i  2,14 mld odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.