Informacje Prasowe

Bartosz Nosal w redakcji serwisu Sport Interia

W marcu do redakcji serwisu Sport Interia dołączył Bartosz Nosal. Do tej pory dziennikarzy był związany z Gazetą Wyborczą.


Bartosz Nosal pracę w mediach zaczynał na początku 2007 roku od należącego do Sport.pl serwisu Zczuba.pl, gdzie m.in. prowadził internetowe relacje na żywo z największych imprez sportowych. Od września 2008 r. pracował w redakcji Gazety Wyborczej Poznań, najpierw jako stały współpracownik w sporcie, potem w innych działach.
Dziękuję Michałowi i redakcji Interii za zaufanie, tak potrzebne każdemu dziennikarzowi. Przez ostatnich osiem lat tak naprawdę nie pracowałem jako dziennikarz sportowy, teksty o sporcie tworzyłem najczęściej dodatkowo, poza podstawowymi obowiązkami. Przez ten czas nauczyłem się sporo o działaniu i nadzorowaniu serwisów internetowych czy działaniach SEO, to doświadczenie postaram się teraz wykorzystać. Przede wszystkim jednak cieszę się, że wracam do pisania o sporcie. Sport Interia ma od niedawna w swoim składzie Radka Nawrota, Pawła Czado i Darka Wołowskiego – autorów, których teksty w Wyborczej czytałem jeszcze w połowie lat 90., na początku podstawówki. To dla mnie żywe legendy tego fachu. Zachowując proporcje, ostatnia taka fala wzmocnień w polskim sporcie kojarzy mi się z wejściem Tele-Foniki do Wisły, tym bardziej że w obu przypadkach mówimy o transferach do firm z Krakowa – powiedział Bartosz Nosal.
Interia rozwija serwis sportowy od jesieni br. W ciągu ostatniego kwartału do redakcji dołączyło kilkunastu dziennikarzy. Serwis rozpoczął również współpracę z dziennikarzami i ekspertami sportowymi telewizji Polsat Sport. Na początku grudnia 2020 roku na emisję trafiła nowa, odświeżona strona główna serwisu Sport Interia.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.