Informacje Prasowe

Biuro Reklamy Grupy Interia.pl z wyróżnieniem od Media&Marketing Polska

Biuro Reklamy Grupy Interia.pl, pod kierownictwem Roberta Biegaja zostało ponownie docenione w najnowszej edycji Raportu Biura Reklamy 2018, przygotowanego przez Media&Marketing Polska.


Na wyróżnienie w kategorii Najlepsze Biuro Reklamy Internetowej zapracowała satysfakcja, jaką ze współpracy ze specjalistami biura reklamowego Interii czerpią jego kontrahenci. Partnerzy docenili przede wszystkim wysoką jakość obsługi, czyli szybkie i wyczerpujące odpowiadanie na briefy. Z uznaniem spotkała się również interesująca oferta reklamowa portalu oraz doradcze i strategiczne umiejętności zespołu.
– Wyróżnienie w raporcie specjalnym magazynu Media&Marketing Polska każdorazowo przyjmujemy z wielkim entuzjazmem. Cieszymy się, że nasi partnerzy dostrzegają nasz potencjał i wierzą w proponowane przez nas produkty i rozwiązania – komentuje Robert Biegaj, Dyrektor Działu Handlowego w Grupie Interia.pl. – Pozytywna informacja z rynku zawsze motywuje najlepiej – dodaje. 
W tegorocznym raporcie specjalnym magazynu za najlepsze Biuro Reklamy Radiowej uznano Biuro Reklamy Grupy RMF, zarządzane przez Tomasza Ramzę. Pierwsze miejsce w kategorii Biuro Reklamy Prasowej otrzymał natomiast zespół Wydawnictwa Grupy Bauer, zarządzany przez Izabelę Sarnecką. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.