Informacje Prasowe

Biuro Reklamy Interii na podium w raporcie „Media&Marketing Polska”

W dorocznym, czternastym już raporcie „Biura Reklamy”, przygotowanym przez redakcję magazynu „Media&Marketing Polska”, Biuro Reklamy Grupy Interia zajęło trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej i pierwsze (obok WP) wśród portali.


– Gratuluję! Dobra robota! Zajęliśmy pierwsze miejsce wśród portali ex aequo z WP, notując jedną z najwyższych (jeśli nie najwyższą) poprawę notowań w stosunku do poprzedniego roku. Oznacza to, że w oczach rynku już teraz działamy dobrze – a co dla nas najważniejsze, mamy świadomość, gdzie są jeszcze braki i wyzwania oraz że mamy plan, jak się za nie zabrać. Powinno być tylko lepiej – powiedział Artur Potocki, Prezes Zarządu Grupy Interia.
– Tegoroczna edycja przyniosła dla naszego biura reklamy wiele miłych niespodzianek. Dzięki ciężkiej i konsekwentnej pracy udało się poprawić oceny, jakie uzyskaliśmy od naszych klientów w pięciu z sześciu kategorii. Największy postęp zanotowaliśmy w kategorii “Szybko i wyczerpująco odpowiadają na brief” oraz “Są otwarci na negocjacje cenowe” i “Mam do nich zaufanie, dają mi poczucie bezpieczeństwa”. Jak biuro zostaliśmy sklasyfikowani na pierwszym miejscu razem z biurem WP, wśród konkurencji portalowej. W klasyfikacji ogólnej zajęliśmy trzecie miejsce, wyprzedzając Onet, Gazetę, Facebooka i Google. Przegraliśmy jedynie z małymi podmiotami Sarigato/Sataku oraz Mediafarm, które ze swojej natury mogą być zdecydowanie bardziej elastyczne – mówi Robert Biegaj, Dyrektor Działu Handlowego Interii. – Jest mi niezmiernie miło pogratulować całemu zespołowi handlowemu tak dobrego wyniku i jestem przekonany, że nie poprzestaniemy na tym. 
Raport “Biura Reklamy 2017” został przygotowany przez redakcję “Media&Marketing Polska” wraz z instytutem badawczym Kantar Millward Brown. Badanie przeprowadzono w dniach 5-12 października 2017 r. Pracę biur oceniali specjaliści wytypowani przez domy mediowe – osoby, które bezpośrednio współpracują z biurami reklamy.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.