Informacje Prasowe

Cykl wideo Rafała Zalewskiego „Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii

W Tygodniku Interii wystartował wideopodcast „Na Miejscu Zbrodni”. Prowadzi go Rafał Zalewski, dziennikarz i autor reportaży kryminalnych emitowanych w programach „Interwencja” i „Państwo w Państwie” stacji Polsat. Nowy program serwisu zdradza tajemnice największych zbrodni i dociera do świadków wydarzeń.

Bardzo się cieszę, że mogłem stworzyć w ramach Tygodnika Interii autorski cykl wideo. Internet daje zupełnie nowe możliwości, dzięki którym podcast “Na Miejscu Zbrodni”  różni się od innych tego typu produkcji. Pokazujemy w nim fragmenty akt sądowych i prokuratorskich oraz nagrania z wizji lokalnych. Rozmawiamy także z bohaterami opisywanych wydarzeń. Widzowie oglądając ten program, poczują się jakby byli w samym centrum wydarzeń, jakby byli na miejscu zbrodni  – mówi Rafał Zalewski, autor cyklu wideo “Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii.
Pierwszy odcinek podcastu “Na Miejscu Zbrodni” opisuje głośną sprawę podwójnego morderstwa w Białymstoku. Ofiarami są młoda kobieta i jej dwuletnia córka. Szybko okazuje się, że sprawa ma drugie dno. Komuś bowiem bardzo zależy na tym, żeby konkubent zamordowanej trafił do więzienia. Nowe odcinki programu będą publikowane co weekend w serwisie Tygodnik Interii.
Rafał Zalewski dziennikarzem kryminalnym jest od niemal dwudziestu lat. W swojej karierze był nagradzany na różnego rodzaju festiwalach. Trzykrotnie nominowano go do Grand Press – najważniejszej nagrody dziennikarskiej w Polsce. Jego materiały najczęściej ukazują się w Magazynie Reporterów “Interwencja”, z którym związany jest od pierwszego odcinka. Publikuje też w “Państwie w Państwie” oraz czasopismach o tematyce kryminalnej.
***
Tygodnik Interii – to wywiady i reportaże premium dotyczące szerokiej tematyki – od polityki, przez biznes i kulturę, po materiały lifestyle’owe.  Flagowym formatem serwisu jest cykl “Rozmów #BezUników Piotra Witwickiego”. W jego ramach ukazały się m.in. wywiady z prezydentem Andrzejem Dudą oraz byłymi prezydentami Lechem Wałęsą i Aleksandrem Kwaśniewskim. W Tygodniku Interii w każdy weekend pojawiają się nowe autorskie materiały publikowane przez dziennikarzy Interii, serwisu Polsatnews.pl i zewnętrznych autorów. Według Mediapanelu w sierpniu br. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ok. 20 mln RU  i ponad 2 mld odsłon. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.