Informacje Prasowe

Dorota Bugajska-Marzec Zastępcą Szefa Wydawców Strony Głównej Interii

Z początkiem października Dorota Bugajska-Marzec objęła stanowisko Zastępcy Szefa Wydawców SG portalu Interia.


Nominacja Doroty Bugajskiej-Marzec jest efektem oceny jej zaangażowania, talentu i potencjału rozwojowego, jaki prezentowała i prezentuje na różnych stanowiskach w Interii. Jako p.o. zastępcy szefa zespołu wydawców SG Dorota będzie odpowiedzialna za bieżące funkcjonowanie Strony Głównej portalu i organizowanie pracy zespołu wydawców.
Zmiany w zespole wydawców pozwolą jego szefowi – Michałowi Bagiński – na mocniejsze zaangażowanie w rosnące zadania biznesowego rozwoju strony głównej, będącego najważniejszym produktem portalu. Bagiński nadal będzie brać udział w powstawaniu istotnych dla przyszłości firmy projektów.
Jesteśmy w trakcie tworzenia na nowo całego ekosystemu strony głównej portalu. Do osób odpowiedzialnych za to wymagające, a jednocześnie frapujące zawodowo zadanie, dołącza teraz Dorota Bugajska-Marzec, która swoją karierę związała z Interią. Kreatywność i konsekwencja Doroty dają pewność, że flagowy produkt Interii wciąż trafiać będzie w oczekiwania internautów – podkreśla Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny Interii.
Dorota Bugajska-Marzec pracuje w zespole wydawców SG od 2,5 roku, a w Interii od 2005 r. Doświadczenie zdobywała jako dziennikarka w Faktach oraz na stanowisku kierownika serwisów Polska Lokalna i Świat Kobiety.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.