Informacje Prasowe

Dziennikarze Interii relacjonują węgierskie wybory

Korespondenci Interii – Łukasz Szpyrka i Michał Michalak – rozpoczęli relację z wyborów parlamentarnych na Węgrzech. Ich materiały ukazują się w Raporcie Specjalnym oraz na stronie głównej portalu, profilu Facebook Faktów Interii i na Twitterze.


Materiały Szpyrki i Michalaka złożą się na Raport Specjalny Interii z węgierskich wyborów, który znaleźć można pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-wybory-na-wegrzech-2018
W wyborczą niedzielę w Interii prowadzona będzie dodatkowo relacja na żywo z Węgier z udziałem obu dziennikarzy. 
– Odwiedzimy Instytut Polski w Budapeszcie i spróbujemy dowiedzieć się, jak wynik wyborów może wpłynąć na relacje z naszym krajem. Sprawdzimy też, czy jest życie po intensywnym zaangażowaniu się w działania na rzecz skrajnej prawicy oraz wybierzemy się do niewielkiego miasteczka Felcsut, rodzinnej miejscowości Viktora Orbana – zapowiada Łukasz Szpyrka.
– Spotkamy się również z przedstawicielami organizacji pozarządowych, by porozmawiać o narastającym problemie korupcji i nepotyzmu. Przedstawimy też czytelnikom frapującą historię Partii Dwuogonowego Psa, której lider zgodził się z nami spotkać. A 8 kwietnia porozmawiamy z samymi wyborcami i zawitamy m.in. do siedziby Jobbiku – dodaje Michał Michalak.
– Nie zabraknie komentarzy i opowieści zwykłych Węgrów, bo to ich oczami chcemy spojrzeć na wybory i sytuację w tym kraju – podkreślają korespondenci.
Według Badania Gemius/PBI w lutym br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19,8 mln realnych użytkowników i 1,27 mld odsłon, a sam portal Interia – 14,1 mln użytkowników i 765,9  mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.