Informacje Prasowe

Flagowa aplikacja Interii na iOS z trybem ciemnym

Nowa wersja aplikacji Interia trafiła właśnie do App Store. Wraz z aktualizacją i dopasowaniem aplikacji do systemu operacyjnego iOS 13, użytkownicy iPhonów zyskali możliwość korzystania z oprogramowania w trybie ciemnym. Oprócz trybu ciemnego wprowadzono także bloczek rekomendacyjny pod artykułami oraz zmiany w galeriach.


Najważniejszą zmianą, jaką wprowadza aktualizacja jest wdrożenie trybu ciemnego. Jest to udogodnienie, które sprawia, że czytanie newsów po zmroku mniej męczy wzrok, a także wpływa pozytywnie na czas pracy baterii urządzeń na ekranach OLED. Tryb ciemny może włączyć się automatycznie wraz z zapadaniem zmroku lub gdy użytkownik ustawi go jako domyślny – Dokładnie analizujemy to, w jaki sposób użytkownicy przeglądają treści w aplikacji Interia. Z naszych spostrzeżeń wynika, że to właśnie wieczorami chętnie czytają treści dostępne w aplikacji Interia- mówi Michał Antosiewicz, mobile product manager serwisów informacyjnych w Interii. – Wprowadzenie trybu ciemnego jest wyjściem naprzeciw potrzeb naszych userów, ale wpisuje się także w najnowsze trendy mobilne – dodaje Antosiewicz.
Co więcej, w nowej wersji flagowej aplikacji Interia, pod każdym artykułem pojawi się także bloczek z rekomendowanymi materiałami redakcyjnymi, powiązanymi treściowo z czytaną informacją. Natomiast zmiany w galeriach obliczono na zwiększenie komfortu i wygody użytkownika, dlatego w aktualizacji aplikacji na iOS 13 zrezygnowano z opcji swipe’owania zdjęć w galeriach (prawo/lewo) na rzecz scrollowania (góra-dół).
Aplikacja Interii to agregat informacji, który zapewnia dostęp do wiadomości z Polski i z zagranicy na tematy polityczne, biznesowe, sportowe, motoryzacyjne oraz ze świata nowych technologii, gier, muzyki i filmu. W aplikacji znajdują się również specjalne działy poświęcone informacjom dla kobiet oraz mężczyzn, a także sekcje oznaczone jako plotki i rozrywka. Oprócz wiadomości i newsów z wielu dziedzin, w aplikacji znajdują się również dodatki: notowania giełdowe, kursy walut, wyniki i relacje z meczów piłkarskich na żywo, program TV, horoskop, repertuar kin, a także radio RMF FM.
Aplikacja do pobrania w sklepie pod linkiem: https://apps.apple.com/pl/app/interia-fakty-pogoda-sport/id548261668?l=pl

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.