Informacje Prasowe

Fuzja 3 serwisów w Grupie Interia. Rusza nowy Geekweek

6 października wystartował serwis Geekweek (Grupa Interia) w nowej odsłonie. Jest on efektem fuzji serwisów Nowe Technologie Interia, Menway oraz Geekweek. Użytkownicy znajdą w nim materiały dotyczące nowych technologii, nauki, lifestyle’u czy podróży.

Pracą połączonych redakcji kieruje Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.
Stworzyliśmy wspólny newsroom i budujemy markę nowego Geekweeka. Naszym punktem wyjścia jest serwis technologiczny, ale pokazujemy, że można być geekiem też w innych dziedzinach. Od najciekawszych dokonań człowieka po fascynujące zjawiska naturalne – zaspokajamy głód wiedzy i oprócz newsów proponujemy czytelnikom również dłuższe autorskie formy  – mówi Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.
Geekweek to miejsce w sieci, w którym pasja do nowych technologii i ciekawość świata łączy się z merytoryczną wiedzą. Użytkownicy znajdą tutaj naukowe ciekawostki oraz informacje o popularnych gadżetach i innowacyjnych środkach transportu. Flagowym projektem serwisu jest cykl GeekExtra. W jego ramach udostępniane są autorskie materiały premium, w tym felietony, wywiady, reportaże, kompleksowe testy i wnikliwe recenzje urządzeń czy aplikacji.
***
Według Mediapanelu we wrześniu br. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 20 mln RU i prawie 2 mld odsłon.

 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.