Informacje Prasowe

Gazetki promocyjne nie tylko dla kobiet!

Z góry uznaje się, że to głównie kobiety zajmują się gospodarstwem domowym i wszelkimi zakupami. A co za tym idzie, częściej korzystają z gazetek promocyjnych, decydując gdzie i po jakiej cenie dokonają zakupów. Obecnie aktywność mężczyzn w serwisach gazetkowych i ich wersjach mobilnych zdecydowanie wzrasta.

Z góry uznaje się, że to głównie kobiety zajmują się gospodarstwem domowym i wszelkimi zakupami. A co za tym idzie, częściej korzystają z gazetek promocyjnych, decydując gdzie i po jakiej cenie dokonają zakupów. Obecnie aktywność mężczyzn w serwisach gazetkowych i ich wersjach mobilnych zdecydowanie wzrasta. Panowie najchętniej przeglądają przede wszystkich oferty sprzętów RTV/AGD, materiałów i narzędzi do majsterkowania. Natomiast gazetki promocyjne prezentują zdecydowanie więcej produktów, które przyciągają uwagę mężczyzn.  
Artykuły Spożywcze
Coraz więcej artykułów spożywczych jest dedykowane konkretnie płci męskiej. Pojawiły się m.in. jogurty, napoje, gotowe dania z oznaczeniem “For Men”. Ponadto w sieciach handlowych nie brakuje także środków higienicznych z tym samym oznaczeniem o intensywnym, męskim zapachu. Takie produkty również znajdziemy w gazetkach promocyjnych. Dzięki łatwemu dostępowi mobilnemu do gazetek promocyjnych, panowie w szybki i sprawny sposób sprawdzają bieżące promocje i decydują się na zakup promocyjnych produktów.
RTV/AGD
Najczęściej klientami sklepów z artykułami RTV/AGD są właśnie panowie, którzy mają tendencję do porównywania różnych artykułów ze sobą wraz z ich cenami, po czym wybierają lepszą ale i tańszą ofertę. Przeglądanie gazetek promocyjnych w internecie w poszukiwaniu upragnionego produktu jest zdecydowanie lepsze od chodzenia po sklepach i sprawdzaniu cen w różnych sieciach.  Zwłaszcza, że panowie unikają wszelkiego wałęsania się po sklepach i na ogół dokonują zakupów online.
Narzędzia
Sytuacja wygląda podobnie jak przy zakupie sprzętów RTV/AGD. Mężczyźni, poszukując narzędzi, decydują się na zakup dobrego, ale i w okazyjnej cenie, sprzętu. Tutaj także z pomocą przychodzą gazetki promocyjne, możliwość szybkiego wyszukiwania produktów, sklepów i lokalizacji. Najczęściej, podczas majsterkowania czy remontu okazuje się, że nagle czegoś brakuje i w trybie natychmiastowym trzeba nabyć konkretny produkt. W tym wypadku świetnie się sprawdza aplikacja mobilna, która nakieruje klienta na odpowiedni sklep i przedstawi aktualne promocje.
Opony i akcesoria do samochodu
W ofertach handlowych, zwłaszcza większych sieci handlowych, nie brakuje promocji na wszelkie akcesoria do samochodu, od opon do chociażby zawieszek zapachowych. Okres letni pomału dobiega końca, więc kierowcy z pewnością już teraz rozglądają się za oponami w przystępnej cenie. W związku z tym warto pomyśleć o kampanii reklamowej na naszych stronach z gazetkami promocyjnymi, gdzie klienci będą mogli odnaleźć wybrany produkt i zakupić go w wybranym przez siebie sklepie.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.