Informacje Prasowe

Grupa Interia.pl przejmuje serwis Promoceny.pl

Serwis Promoceny.pl, prezentujący gazetki sieci handlowych, został przejęty przez Grupę Interia.pl.

Serwis Promoceny.pl prezentuje oferty handlowe między innymi z branży spożywczej, budowlanej i rtv/agd. W serwisie znaleźć można także adresy centrów handlowych wraz z mapami dojazdu oraz informacje o promocjach.
“Promoceny.pl jest solidnym wzmocnieniem naszej oferty nie tylko dla użytkowników, którzy znaleźć mogą u nas jeszcze więcej atrakcyjnych promocji, ale przede wszystkim dla naszych klientów reklamowych oraz partnerów ecommerce. W Grupie Interia.pl z sukcesem rozwijamy od lat serwis Promocyjni.pl, który wraz z nowozakupioną witryną stanowi spójną i bardzo atrakcyjną ofertę, skierowaną do sieci  handlowych. Nasi klienci mają teraz możliwość dotarcia do znacznie większego grona wyselekcjonowanch użytkowników. Dążymy do pozycji lidera w tym segmencie ecommerce, kupiony serwis istotnie przybliża nas do tego celu” – mówi Artur Potocki, prezes Grupy Interia.pl.
Grupa Interia.pl to czołowy gracz na rynku internetowym w Polsce, wchodząca w skład Grupy Bauer Media. Flagowym produktem Grupy jest portal horyzontalny Interia.pl. Portfolio firmy uzupełniają serwisy tematyczne oraz agencja Semahead i, od niedawna, Rankomat.pl i Grupa eBroker. Grupa Interia.pl jest także jednym z największych podmiotów na polskim rynku reklamy online, w jej strukturach działają sieci reklamowe AdStyle, TechnoAd oraz AdRetail.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.