Informacje Prasowe

Interia dziękuje gwiazdom za udział w akcji #KiedyBędzieNormalnie

Rozpoczął się stopniowy powrót do normalności. Odmrażane są kolejne sektory gospodarki i znoszone obostrzenia. Do swoich obowiązków powracają także przedstawiciele świata kultury, którzy wzięli udział w akcji portalu Interia #KiedyBędzieNormalnie. Ostatni materiał z udziałem Kasi Stankiewicz zostanie wyemitowany w najbliższy piątek na łamach serwisu Styl.pl. Przez miesiąc trwania akcji w projekt włączyło się łącznie 40 osób – aktorów, muzyków, pisarzy i sportowców, a filmy z ich udziałem zanotowały ponad 1,2 mln odtworzeni!


Od 27 kwietnia br. w portalu Interia, w różnych serwisach, publikowano krótkie filmy wideo, nagrane przez znane i lubiane osoby z życia publicznego. W nadesłanych materiałach przedstawiciele świata kultury opowiadali o swoim przeżywaniu czasu kwarantanny oraz o tym, jak trwająca pandemia zmieniła nie tylko ich codzienność, ale i plany na przyszłość, tym samym podnosi czytelników Interii na duchu.
W akcję włączyli się m.in. Jan Wieczorkowski, Mateusz Damięcki, Radosław Majdan, Janusz L. Wiśniewski, Łukasz Orbitowski, Emilian Kamiński, Gaba Kulka, Anja Orthodox, Robert Gawliński i wielu innych.
Największą popularnością wśród czytelników Interii cieszyły się nagrania wideo od Misi Furtak (wokalistka), Tomasza Iwana (sportowiec), Andrzeja Piasecznego (piosenkarz) oraz Janusza L. Wiśniewskiego (pisarz). Materiały wideo były publikowane w artykułach na łamach różnych serwisów portalu takich jak Styl, Kobieta, Manway czy Sport. Łącznie wygenerowały ponad 700 tys. odsłon.
Poruszające jest to, że w akcję #KiedyBędzieNormalnie mającą nieść nadzieję i pocieszenie użytkownikom zaangażowali się artyści, którzy z powodu pandemii znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji. Zachowali humor, dystans i zdrowy rozsądek pomimo odwołanych koncertów, spektakli, premier płyt i książek, które przecież w znakomitej części są źródłem ich utrzymania – mówi Agnieszka Łopatowska, dyrektor Sektora Lifestyle w Grupie Interia. – Dziękujemy im za empatię oraz wszystkie cenne i mądre słowa, którymi podzielili się z nami w ramach tej akcji. Wierzę, że użytkownicy oddadzą tę pozytywną energię twórcom na żywo tak szybko, jak tylko będzie można – dodaje.
Wszystkie materiały, publikowane w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie były promowane na stronie głównej portalu oraz w kanałach social media należących do Grupy. 

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.