Informacje Prasowe

Interia gotowa na Wimbledon: skróty video wszystkich meczów Igi Świątek i Huberta Hurkacza oraz relacje prosto z Londynu

Interia żyje Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, zrelacjonuje prosto z Londynu walkę Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdaleny Fręch, Magdy Linette w grze pojedynczej oraz Katarzyny Kawy, Katarzyny Piter i Jana Zielińskiego w grze podwójnej o zwycięstwo w prestiżowym turnieju. Interia dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus zaprezentuje skróty video meczów Wimbledonu. Będą one dostępne w specjalnym serwisie tenisowym. Ofensywę medialną Interii wzmocni nowa odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.

Interia kibicuje razem z milionami użytkowników polskim zawodnikom podczas Wimbledonu, który jest dla „Biało-Czerwonych” ostatnim tenisowym wyzwaniem przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. Czy Iga Świątek potwierdzi w Londynie swoją dominację? I jak zaprezentują się pozostali reprezentanci Polski?

 

Interia dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus, która transmituje na żywo cały turniej w kanałach sportowych oraz na platformie Polsat Box Go, pokaże skróty video meczów z topowymi akcjami. Będę one dostępne w specjalnym serwisie tenisowym w Interii Sport. Portal na bieżąco „tu i teraz” przekaże gorące newsy z londyńskich kortów, w tym materiały Artura Gaca. Zaprezentuje także analizy ekspertów, wywiady z zawodnikami oraz przedstawicielami sztabów, zawsze aktualny harmonogram turnieju oraz relacje na żywo w formie tekstowej najważniejszych meczów.

 

Portal w ramach medialnej ofensywy uruchomi kampanię reklamową „Żyjemy tenisem!”. Jest to druga w tym roku – po „Żyjemy piłkarskim EURO 24” – tematyczna odsłona kampanii  „Żyjemy sportem!”. Spot, który jest jednym z jej elementów, zachęca do kibicowania „Biało-Czerwonym” na kortach całego świata. Będzie emitowany w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz w Internecie.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.