Informacje Prasowe

Interia i Life Festival Oświęcim ogłaszają konkurs dla młodych zespołów

Zwycięzca Life On Stage, konkursu organizowanego przez Life Festival Oświęcim przy współpracy z Interią, zagra przed legendą rocka, niemiecką grupą Scorpions.


Life Festival Oświęcim od niemal dekady gości największe gwiazdy światowej muzyki – występowali na nim już m.in. Sting, Peter Gabriel i Eric Clapton. W tym roku rola mistrzów ceremonii przypadła Scorpions, od ponad pół wieku jednej z najważniejszych grup rockowych Europy, która sprzedała ponad sto milionów pyt na całym świecie! Zagrać u ich boku – to może być całkiem niezły początek udanej kariery.
Zespoły i soliści mogą zgłaszać się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.lifeonstage.interia.pl do 12 kwietnia. Tydzień później, po weryfikacji i preselekcji zgłoszeń, opublikowana zostanie lista wykonawców zakwalifikowanych do dalszej gry. Użytkownicy portalu w głosowaniu wyłonią siedmiu artystów, jednego natomiast wskażą organizatorzy, po czym cała ósemka znowu zostanie poddana kolejnemu głosowaniu użytkowników Interii, które potrwa od 15 do 31 maja. O losie czterech wyłonionych w nim finalistów zdecyduje jury.
2 czerwca okaże się, kto w tym roku wygrał konkurs Life On Stage i już 22 dni później wystąpi na 8. edycji Life Festival Oświęcim, u boku m.in. LP – autorki hitu “Lost On You” – oraz legendy rocka, grupy Scorpions. Więcej informacji o festiwalu, jego wykonawcach i samych konkursie znaleźć można w serwisie Muzyka Interia.pl.
Life Festival Oświęcim odbędzie się w tym roku w dniach 22-24 czerwca. Wystąpią m.in. Scorpions, LP, Shaggy, Mesajah i Czesław Śpiewa.
Według badania Gemius/PBI w lutym br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,5 mln realnych użytkowników i 1,2 mld odsłon, a sam portal Interia – 12,6 mln użytkowników i 689 mln odsłon.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.