Informacje Prasowe

Interia i TVN wybrały Top Model Internetu

Tytuł Top Model Internetu trafił do 19-letniej Katarzyny Konderak z Krakowa. Modelka wybrana została spośród kilkuset osób, które zgłosiły się do plebiscytu zorganizowanego przez portal Interia, telewizję TVN i serwis MaxModels.pl. Zwyciężczyni konkursu wystąpiła w pokazie najnowszej kolekcji znanego polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego, zaprezentowanej podczas finałowego odcinka programu Top Model, 24 listopada na antenie TVN.

Internetowa publiczność dopisała. Zarówno serwis MaxModels.pl, w którym prezentowane były zdjęcia kandydatów do tytułu Top Model Internetu, jak strona internetowa  Top Model zyskała na popularności. W ilości komentarzy pod zdjęciami i artykułami przejawiało się rosnące zainteresowanie Polaków prezentowaniem  męskich wdzięków i walorów urody.  Czy to chwilowa moda czy może stały trend, który odmieni polską branżę modelingu?
Konkurs prowadzony był na specjalnej stronie topmodel.interia.pl. Główną nagrodą w plebiscycie był udział w pokazie w finałowym odcinku programu, statuetka Top Model Internetu przygotowana przez portal Interia oraz zegarek ufundowany przez firmę Apart.
Spełniły się moje marzenia – mówiła po finale telewizyjnego programu Top Model Internetu  Katarzyna Konderak. – Spędziłam trzy dni z uczestnikami programu na próbach do finału, poznałam ich, zobaczyłam ten program od kulis. Poważnie zastanawiam się na tym, czy nie chcę tu wrócić i wziąć udział w castingach do 5. edycji programu – dodaje Konderak.
Internauci biorący udział w głosowaniu wygrywali biżuterię firmy Apart (w tym również męskie bransolety) oraz zestawy kosmetyków Wella i Max Factor.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.