Informacje Prasowe

Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Specjalne programy, nagroda portalu i transmisja live z czerwonego dywanu

Interia kolejny raz wspiera polską kulturę i rodzimych twórców. Jako jedyny portal horyzontalny w Polsce objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który odbędzie się w dniach 18-23 września w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, a grono jej ekspertów filmowych i reporterów zrelacjonuje rywalizację o Złote i Srebrne Lwy oraz porozmawia z laureatami prestiżowych statuetek, w tym nagrody specjalnej przyznawanej przez portal. Interia stworzy także dla uczestników festiwalu przestrzeń do dyskusji i relaksu.

Według badania Mediapanel strony i aplikacje Grupy Polsat-Interia odwiedziło w sierpniu 20,4 mln realnych użytkowników. Portal po raz kolejny wykorzysta swój zasięg do promowania polskiej kinematografii. Interia jako patron 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni m.in. przyzna specjalną nagrodę podczas Młodej Gali.

 

W samym sercu Festiwalu, czyli w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni powstanie festiwalowe studio Interii.  To w nim zespół Interii Film skomentuje tegoroczne nominacje do festiwalowych konkursów oraz porozmawia z organizatorami wydarzenia, aktorami, reżyserami oraz laureatami nagród. W studiu Interii powstaną także relacje zaproszonych do współpracy krytyków filmowych.

 

Interia razem ze swoimi użytkownikami będzie przeżywała emocje w czasie wielkiego finału 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Portal przed uroczystą galą w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej pokaże na stronie głównej m.in. transmisję live z czerwonego dywanu. Za kulisy wydarzenia zajrzy także redakcja serwisu Pomponik.pl.

 

Informacje o Festiwalu, relacje, wywiady z gwiazdami i twórcami  oraz recenzje filmów będzie można znaleźć w specjalnym raporcie w Interii Film.

 

Interia poza Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wspierała w tym roku także inne wydarzenia filmowe. Razem z Grupą Polsat Plus objęła patronatem m.in. międzynarodowy festiwal Mastercard OFF CAMERA – jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z kinem niezależnym w tej części Europy.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.