Informacje Prasowe

Interia odpowiada na pytania internautów związane z pandemią koronawirusa

Portal uruchomił nowy crossredakcyjny format Odpowiada mi Interia”, w którym dziennikarze będą zamieszczać odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów.


Format “Odpowiada mi Interia” umożliwia internautom szybkie dotarcie do sedna spraw, które ich interesują, a także zadawanie nowych pytań, na które nie znaleźli jeszcze satysfakcjonującej odpowiedzi. Format zawiera wyłącznie pytania wraz z wyczerpującymi i konkretnymi odpowiedziami w prostej i zwięzłej formie.
Treści w “Odpowiada mi Interia” są przygotowywane przez różne serwisy, zależnie od tematyki zagadnienia. W ten sposób redakcja sportowa odpowie np. na pytania związane z wpływem pandemii na harmonogram imprez sportowych, a redakcja biznesowa zamieści odpowiedzi na pytania związane z aktualną sytuacją na rynku pracy, czy też podpowie jak zawiesić raty kredytu. W “Odpowiada mi Interia” pojawią się także odpowiedzi na pytania bezpośrednio dotyczące koronawirusa, zakażeń
i choroby, którą wywołuje.
Cykl zrodził się po to, żeby ułatwić internautom znalezienie rzetelnych, wiarygodnych i sprawdzonych informacji. A to w tym momencie jest zadaniem niełatwym nawet dla osób, które na co dzień świetnie radzą sobie ze znajdowaniem i weryfikacją informacji znalezionych w sieci – mówi Marzena Suchan, Dyrektor Serwisów Informacyjnych w Interii. – Tworząc “Odpowiada mi Interia” chcemy wesprzeć Polaków w poruszaniu się w gąszczu informacji, które pojawiają się w całym internecie – dodaje Suchan.
Pytania i odpowiedzi w ramach “Odpowiada mi Interia” będą agregowane w raporcie specjalnym o tym samym tytule: (URL: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-odpowiada-mi-interia).

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.