Informacje Prasowe

Interia odświeża mobilną wersję strony głównej

3 grudnia br. portal Interia wdrożył nową wersję mobilnej strony głównej. To pierwszy etap zmian, które zostały zaplanowane dla mSG portalu.


Zmiany na mobilnej stronie głównej portalu zostały zrealizowane w celu technologicznej i wizualnej optymalizacji strony i polegały na dostosowaniu mSG do najnowszych rozwiązań webowych, co przekłada się na poprawę jej działania i czytelności. Odświeżona mSG Interii zyskała również intuicyjną nawigację oraz nowe dolne menu, które kieruje użytkowników do dwóch dodatkowych elementów mobilnej SG Interii- ekranu “Najnowsze”, będącego feedem agregującym na bieżąco aktualizowane newsy z kilkunastu serwisów tematycznych portalu oraz bloczka “Pogoda” z najlepszą prognozą w podziale na 120 godzin i 45 dni. Mobilna strona główna portalu Interia to teraz widok złożony łącznie z trzech ekranów.
Rozszerzenie mSG Interii o dwa dodatkowe ekrany jest wśród polskich portali horyzontalnych rozwiązaniem innowacyjnym, a jednocześnie konsekwentnym dopasowaniem produktu zarówno do rynkowego trendu, jak i oczekiwań naszych czytelników – mówi Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny portalu Interia. – Zadaniem strony mobilnej jest szybkie dostarczenie informacji w krótkim czasie i to ten cel staramy się realizować. A to dopiero początek zmian, jakie mamy w planach. Kolejne zakładają dalszy rozwój “emki”, zorientowany na użytkowników i ich preferencje. Już teraz możemy zdradzić, że feed “Najnowsze” będziemy rozwijać w kierunku personalizacji treści dla konkretnego użytkownika – komentuje Fijałek. 
Użytkownicy SG Interii są najbardziej zaangażowani spośród internautów korzystających ze stron głównych polskich portali. Wykonują miesięcznie średnio ponad 46 odsłon, podczas gdy userzy Wirtualnej Polski poniżej 45 pv, Onetu – ok. 40, a na Gazeta.pl – prawie 24 pv.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.