Informacje Prasowe

Interia ogłasza konkurs na Top Model Internetu

1 września 2014 r. na stronie TopModel.Interia.pl ruszył nabór do konkursu na Top Model Internetu organizowanego przez portal Interia przy współpracy z telewizją TVN i serwisem MaxModels.pl. Uczestnicy mogą rywalizować nie tylko o sam tytuł, ale również o występ w finałowym odcinku programu Top Model, który zostanie wyemitowany w telewizji TVN w listopadzie tego roku.

W plebiscycie mogą wziąć udział wszystkie osoby posiadające swój profil w serwisie MaxModels.pl – zarówno kobiety, jak i mężczyźni  – w wieku od 18 do 27 lat. Zgłosić się można za pośrednictwem e-maila wysłanego na adres: topmodel@firma.interia.pl tylko przez pierwsze dwa tygodnie września (od 1 do 15 września). Po zakończeniu pierwszego etapu na stronie konkursowej zaprezentowanych zostanie 50 uczestników plebiscytu, wyłonionych przez jury składające się z przedstawicieli portalu Interia oraz telewizji TVN.
W kolejnych etapach wszyscy internauci będą wybierać spośród tych osób modeli i modelki, które ich zdaniem najbardziej zasługują na tytuł Top Model Internetu.
Od 22 września do 27 października 2014 r. na stronie TopModel.Interia.pl prezentowanych będzie 10 kolejno wytypowanych osób. Spośród nich do następnego etapu przechodzą dwie osoby, który uzyskały największą liczbę głosów.
Finałowa dziesiątka będzie konkurować o względy internautów pomiędzy 27 października a 17 listopada tego roku. W ostatnim dniu głosowania poznamy ostatecznego zwycięzcę – najlepszego modela lub modelkę zdaniem polskiej społeczności internetowej. Nagrodą jest możliwość zaprezentowania się milionom telewidzów w finałowym odcinku Top Model emitowanym na żywo 24 listopada.
Głosowanie internautów odbędzie się za pośrednictwem SMS-ów. Do kolejnego etapu przechodzą osoby, które uzyskają największą liczbę głosów.
Na stronie TopModel.Interia.pl będzie można również znaleźć informacje o kolejnych odcinkach programu Top Model, wywiady z gwiazdami programu, ciekawostki i materiały specjalne. 

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.