Informacje Prasowe

Interia patronem medialnym OFF Festival Katowice 2024

Interia drugi rok z rzędu wspiera OFF Festival Katowice jako patron medialny. Interia zrelacjonuje 17. edycję jednego z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Reporterzy portalu przeprowadzą wywiady, przekażą gorące newsy prosto z samego centrum festiwalu oraz zaprezentują jego kulisy.

Interia brzmi dobrze. W swoim portfolio posiada jeden z najpopularniejszych serwisów w kategorii „Muzyka i serwisy audio” w Polsce. Portal oraz OFF Festival Katowice łączy pasja do koncertów, najlepszej muzyki oraz patronat medialny 17. edycji wydarzenia, które od kilkunastu lat przyciąga do Doliny Trzech Stawów tysiące fanów z całego kraju.

 

Zespół Interii będzie w samym centrum festiwalu. Na bieżąco zrelacjonuje i skomentuje koncerty największych gwiazd m.in. Grace Jones, The Blaze, Future Islands, Sevdaliza, Baxter Dury, The Alchemist feat. Boldy James, Mount Kimbie, Bar Italia, Glass Beams i Tank And The Bangas oraz przeprowadzi rozmowy z organizatorami (Artur Rojek) oraz artystami, którzy wystąpią na scenach festiwalu.

OFF Festival Katowice to spotkanie miłośników muzyki, tej którą już znamy, ale i tej która właśnie zostanie odkryta, dzięki Arturowi Rojkowi – dyrektorowi artystycznemu. Według raportu „Top Marka 2023” to jeden z najpopularniejszych festiwali w kraju (TOP 5). Gospodarzem wydarzenia jest Miasto Katowice.

Interia zapewnia najlepszą rozrywkę w sieci. Jako patron medialny promowała takie wydarzenia, jak: Polsat Hit Festiwal, Sylwestrowa Moc Przebojów, Earth Festival w Uniejowie, Next Fest w Poznaniu, Jarocin Festiwal oraz Rawa Blues Festival.

Interia.pl sp. z o.o.
ul. Kotlarska 11, 31-539 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

 

 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.