Informacje Prasowe

Interia ponownie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Już po raz piąty Interia włącza się do współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jako jej partner internetowy. Portal uruchomił stronę pomagam.interia.pl, na której można wpłacać pieniądze na rzecz Orkiestry. Jubileuszowy 25. finał będzie miał miejsce 15 stycznia 2017r.


– Już w zeszłym roku zostaliśmy zaskoczeni hojnością naszych użytkowników – mówi Karolina Leputa, senior brand manager w Grupie Interia.pl. Obserwujemy coraz większą aktywność internautów, dla których wspieranie cennych inicjatyw w sieci staje się codziennością. Wierzymy, że razem z Orkiestrą i tym razem pobijemy kolejny rekord.
Oprócz zbiórki, w portalu można będzie znaleźć relacje z orkiestrowych sztabów, wielki licznik z zebraną kwotą, czy specjalny raport poświęcony w całości WOŚP. Jego częścią będzie kalendarz koncertów i pozostałych wydarzeń oraz szereg materiałów dotyczących historii fundacji i jej obecnych działań. Interii nie zabraknie również w finałowym studiu Orkiestry.

– Kolejna Letnia Zadyma w Środku Zimy przed nami – mówi Jurek Owsiak. – 15 stycznia WOŚP zagra po raz 25! To wszystko dzięki nam – Polakom, i dzięki temu, że jednoczymy się już tyle lat. Koncerty, licytacje, piękne kolorowe wydarzenia w wielu miejscach Polski i świata, 120.000 wolontariuszy na ulicach, blisko 1.700 sztabów. Pomóc można na wiele sposobów, między innymi grając z Interią na www.pomagam.interia.pl, wspólnie po raz piąty. Bądźmy razem!

Wspieranie organizacji pozarządowych jest wpisane w strategię działania Interii. Portal współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem Wiosna, Fundacją DKMS, PCK, Fundacją Mam Marzenie oraz Psi Los.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.