Informacje Prasowe

"Interia – portal, który towarzyszy mi każdego dnia" – gwiazdy w nowej kampanii Interii

1 grudnia 2020 roku ruszyła nowa kampania promocyjna Interii. W spocie gwiazdy – Wiktoria Gąsiewska, Karolina Gilon, Ewa Wachowicz oraz Bartek Kasprzykowski – zachęcają do odwiedzania zarówno portalu, jak i serwisów tematycznych, należących do Grupy.


W ramach kampanii powstał jeden spot główny oraz cztery tematyczne. W każdym z nich gwiazdy opowiadają o swoich skojarzeniach zarówno z portalem, jak i poszczególnymi serwisami tematycznymi należącymi do Grupy. Spot podsumowuje hasło “Interia – portal, który towarzyszy mi każdego dnia”, a gwiazdy biorące udział w kampanii zachęcają do odwiedzin nie tylko Interii, ale także serwisów Wydarzenia, Sport, Pogoda, Pomponik oraz Smaker.

Kampania rozpocznie się 1 grudnia br. Spoty będą emitowane w stacjach telewizyjnych Grupy Polsat oraz na antenach radiowych Grupy RMF. Kreacje reklamowe ukażą się również w tytułach prasowych o zasięgu ogólnopolskim oraz w internecie, kampanię wesprą działania autopromocyjne w samej Interii.
Pomysł kreatywny to owoc współpracy scenarzysty i reżysera spotu Armina Kurasza oraz działów marketingu Interii i Telewizji Polsat. Reklamę wyprodukowała Telewizja Polsat, natomiast spoty na potrzeby radia przygotowało krakowskie studio RS Media.

Według badania Mediapanel w październiku 2020 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia przyciągnęły 19,8 mln realnych użytkowników i 1,8 mld odsłon, a sam portal Interia – 13 mln użytkowników i 955 mln odsłon.
Grupa Interia to czołowy gracz na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc niemal 20 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Portal INTERIA udostępnia bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. W skład Grupy Interia wchodzą także serwisy tematyczne, które gromadzą użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach i potrzebach. Od lipca 2020 roku Grupa Interia wchodzi w skład Grupy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w kraju.

Interia.pl sp. z o.o.
Os. Teatralne 9a, 31-964 Kraków
Tel.: +48 12 646 27 00
Fax: +48 12 646 27 10
KRS: 0001009169, NIP: 6772118727

Korzystanie z portalu oznacza akceptację: Regulaminu, Prywatność.
Copyright by INTERIA.PL 1999 – 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.